Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Arturoo mi zrobił :) Taki gołodupiec co ostatnio nawet klubowiczem został, do niego pisz :decayed:

  • 2 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 247,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

co w trawie piszczy ? :kawa:

Opublikowano
  • Autor

pewnie jakiś chrabąszcz :grin:

a tak na poważnie to nic narazie się nie zmienia. A przecież nie będę tutaj pisać że w aucie wyrezałem nowe klocki hamulcowe bo stare się kończyły, i robił sesje klocków w pudełku jak to niektórzy mają w zwyczaju. :grin: Za niedługo niektórzy będą pisać w wątku że wyrezali pełny bak, po wizycie na stacji benzynowej :grin:

Opublikowano

hehe, Marku szanowny, u mnie bak teraz muszę częściej rezać w związku z tymczasową zmianą marki (ten ma 62 L) i spalanie trochę większe :D urlop gdzieś planujesz już ? :wink:

Opublikowano
  • Autor

wróciłem 3 dni temu :decayed:

Opublikowano

Juz długo ci skrzynia nie pierdolnela,podejrzewasz,co jest przyczyną? zdziadziales?

Opublikowano
Juz długo ci skrzynia nie pierdolnela,podejrzewasz,co jest przyczyną? zdziadziales?

hahaha

właśnie coś dziwne:grin:

Opublikowano
  • Autor
Juz długo ci skrzynia nie pierdolnela,podejrzewasz,co jest przyczyną? zdziadziales?

Ty chyba powinieneś w lotto grać :decayed: od miesiąca coś dziwnego dzieje się z synchronizatorem 2 i 3- to co zawsze... ale narazie tylko do czasu do czasu :grin:

Opublikowano

Czyli wszystko ok:decayed:

Opublikowano
  • Autor

dzień jak codzień :grin:

---------- Post dopisany 08-05-2014 at 12:14 ---------- Poprzedni post napisany 07-05-2014 at 12:17 ----------

chcieliście ruch w temacie to macie :decayed: Rozyebałem opone :facepalm: (tak tak wiem że folia schodzi na potęge, przed latem bedzie ściągana)

zdjecie%201.jpg

zdjecie%202.jpg

zdjecie%204.jpg

zdjecie%203.jpg

Opublikowano

Chyba nie tylko oponę, felga też jakaś styrana.

Jakieś dzieciaki piłeczkę wcisnęły Tobie w felgę :decayed:

Opublikowano

piłeczka tam siedzi już z rok :wink:......zamiast dekielka :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Felga ma poprostu czyste ranty

Opublikowano

Siemianku ten stary gruchot się jeszcze dobrze trzyma :decayed: jak lewarek mu jeszcze nie wloz w podłoga :decayed:

Hamer jak zmienia koło to auto widlakiem podnosi :decayed::wallbash:

Opublikowano

będziesz od nowa oklejał czy wracasz do srebrnego?

Opublikowano
Siemianku ten stary gruchot się jeszcze dobrze trzyma :decayed: jak lewarek mu jeszcze nie wloz w podłoga :decayed:

Hamer jak zmienia koło to auto widlakiem podnosi :decayed::wallbash:

Andrzej pamiętaj że te padliny B8 już nie mają pełnego ocynku jak B7 :whistling:

Opublikowano
  • Autor
Siemianku ten stary gruchot się jeszcze dobrze trzyma :decayed: jak lewarek mu jeszcze nie wloz w podłoga :decayed:

Hamer jak zmienia koło to auto widlakiem podnosi :decayed::wallbash:

Andrzej pamiętaj że te padliny B8 już nie mają pełnego ocynku jak B7 :whistling:

No i po co mu to mowiles... Jutro jak do niego przyjedziesz to bedzie rozpuszczalnikiem cały lakier traktował zeby sobie ocynkowac nadwozie.... :grin:

---------- Post dopisany at 14:45 ---------- Poprzedni post napisany at 14:44 ----------

będziesz od nowa oklejał czy wracasz do srebrnego?

Sie zobaczy :-)

Opublikowano
Siemianku ten stary gruchot się jeszcze dobrze trzyma :decayed: jak lewarek mu jeszcze nie wloz w podłoga :decayed:

Hamer jak zmienia koło to auto widlakiem podnosi :decayed::wallbash:

Andrzej pamiętaj że te padliny B8 już nie mają pełnego ocynku jak B7 :whistling:

B6/7 też nie ma:whistling: Blacha tylko jest ocynkowana i dopiero wytlqczane panele także też szału ni ma:decayed:

Opublikowano

No trzeba przyznać że auto KOZAK !! :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.