Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mają być przede wszystkim lekkie to i elektryka niepotrzebna.

ponoć wsiadanie i wysiadanie z nich to przekleństwo - będziesz szybciej sprzedawał niż myślisz

Tym bardziej dziwi mnie, że kobiecie to chce założyć, a mógłby kolegom sprzedać po taniości. :decayed:

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 248,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mogłem je zabrać ostatnio od Ciebie. :decayed: Stołek mega!

Opublikowano

jak stanieją to sam sobie takie kupię :decayed::kox::kox::kox:

Opublikowano

Chciałbym zobaczyć siemiana jak wysiada z takiego fotela :P

Opublikowano

Chciałbym zobaczyć siemiana jak wysiada z takiego fotela :P

:polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

Wyciagarke ma

:bag:

Opublikowano

Na placu pod "Monna" widziałem wózek widłowy stoi :whistling:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

:grin::grin::grin:

Metamorfoza pod tytułem "Projekt zmiany samochodu marki Audi z kolorystyki ciemno-jasnej na jasno-ciemną" (zewnątrz-wewnątrz) uważam za zaończony :decayed:

-elementy które wymagały lakierowania po ściągnięciu folii zostały polakierowane

-wymieniona została wybita przekładnia kierownicza

-wymienione zostały hamulce z przodu (hamuce z RS4 zostały zastąpione hamulcami z s4). Zmiana podyktowana była tym że na hamulcach z rs4 było delikatne bicie, poza tym, na tym etapie nie wiedziałem czy felgi 19' będą zostawać.. Komplet z RS4 jest na sprzedaż. Można tarcze liznąc na tokarce i się cieszyć z pięknych hamulców :)

-jasne wnętrze z RS4 zostało zmienione na ciemne wnętrze z RS4 z pełnymi kubłami. Było to podyktowane tym że jasne wnętrze nie pasuje (podobno :decayed: ) do jasnego samochodu. Pozostało podświetlanie dekorów.

-sprężyny H&R zostały wymienione na spręzyny eibacha aby autko stało ok. 2cm wyżej. Chodzi o względy praktyczne- w końcu teraz nie ja będe głównym użytkownikiem tego auta. :) W razie gdyby komuś podobało się jak moje autko leżało poprzednio to stare sprężyny są na przedaż.

A oto efekt:

051%20(Kopiowanie).JPG

057%20(Kopiowanie).JPG

059%20(Kopiowanie).JPG

032%20(Kopiowanie).JPG

Edytowane przez siemian

Opublikowano

Jeszcze Q i 2.7Bit i znowu możesz być moim kumplem :wink:

Opublikowano

Jakie masz amorki zamontowane z tymi springami eibacha ?

Opublikowano
  • Autor

1be


Jeszcze Q i 2.7Bit i znowu możesz być moim kumplem :wink:

Podnieś sobie jeszcze troche moc to jak dogonisz mojego golfa to możemy pogadać ;-)

Opublikowano

I tak mam lepszy przelicznik KM/kg :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
  • Autor

jak nie siedze w aucie to nie :grin: Jak siedze to lepszy wspólczynnik na przeciętne seicento ze zdrowym silnikiem :grin:

Opublikowano

Gdzie ty to malowałeś bo kolor zderzaka to tragedia :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Gdzie ty to malowałeś bo kolor zderzaka to tragedia :decayed:

misiu kolorowy był lakierowany zderzak i dwa błotniki więc ciekaw jestem po czym wnioskujesz że kolor zderzaka to tragedia :decayed: na fotkach najczesciej plastiki wychodza w delikatnie innym odcieniu niż blachy :)

Zobacz sobie na pierwszym zdjęciu z tyłu. Tam nie było nic lakierowane a zderzak też wygląda jakby był w innym odcieniu :)

Edytowane przez siemian

Opublikowano

No właśnie widzę że tylny jest o wiele ładniejszy od przedniego i nie widać tego tak.



misiu kolorowy

czy w BB musza wszyscy tak mówić? :polew:
Opublikowano

Ja się teraz jeżdzi na zawieszeniu 1be i eibach , jak z komfortem ?

Opublikowano
  • Autor

Ja się teraz jeżdzi na zawieszeniu 1be i eibach , jak z komfortem ?

ok :)

No właśnie widzę że tylny jest o wiele ładniejszy od przedniego i nie widać tego tak.

misiu kolorowy

czy w BB musza wszyscy tak mówić? :polew:

widocznie jesteś misiem kolorowym :D do mnie wszyscy siemian mówią bo siemian jestem :grin:

Co do odcieni na fotkach to zawsze to tak wychodzi zależy pod jakim kątem cykasz. a szczególnie w srebrnym kolorze Tutaj sobie popatrz np.

060%20(Kopiowanie).JPG

Opublikowano

Na tym eibachu i tak nisko jakoś siedzi. Czarne sprężyny czy czerwone (sportline) ?

Opublikowano

dokladnie, na srebrnym to i na zywo zderzaki wygladaja inaczej zalezy jak patrzysz , no ale fotele to wymiataja :slina:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.