Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a co to w ogóle za gała? koło może i oklepane... ale mi się zawsze mega podobało i będzie się podobać :kox:

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 246,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Lutownica do d*py. Ale poprzednia gdzieś posiałem i musiałem się ratować tą ;-)

 

to jest gala z nowej a3 :-) w razie co mam takie na sprzedaż ;-)

Edytowane przez siemian

Opublikowano

A tak sobie ostatnio myslalem co sie dzieje z tym autem :- ))

 

 

Dobre zmiany-kolo siedzi zaje....ście. gałka średnia z RS lub sline lepsza moim zdaniem ale wiadomo: - )) 

Opublikowano

No i jest pięknie ;) Koło może i oklepane, ale ma to coś, na dodatek w 19 calach :thumbup1: Jedyny minus tych felg to ich masa. Muszę Cię kiedyś odwiedzić moim srebrnym avantem to może coś jeszcze podpatrzysz żeby pomodzić :grin::lol::decayed: Przy okazji jakąś pizzę wciągniemy :naughty:

Opublikowano

Dobrze jest!!  ostatnim razem w ogóle nie widziałem auta , myślałem że się przeprowadziliście :P aż tu w czwartek się mineliśmy , wygląda teraz tak..... kulturalnie ;-)

 

Opublikowano
  • Autor
Dnia 23.04.2017 o 13:00, MARCIN607 napisał:

A tak sobie ostatnio myslalem co sie dzieje z tym autem :- ))

 

 

Dobre zmiany-kolo siedzi zaje....ście. gałka średnia z RS lub sline lepsza moim zdaniem ale wiadomo: - )) 

Gala pasuje fajnie do nakładek na pedały i podstopnicy. Sam byłem mocno sceptyczny dopóki jej nie założyłem. :-)

Opublikowano
  • Autor
Dnia 23.04.2017 o 17:39, shakal napisał:

No i jest pięknie ;) Koło może i oklepane, ale ma to coś, na dodatek w 19 calach :thumbup1: Jedyny minus tych felg to ich masa. Muszę Cię kiedyś odwiedzić moim srebrnym avantem to może coś jeszcze podpatrzysz żeby pomodzić :grin::lol::decayed: Przy okazji jakąś pizzę wciągniemy :naughty:

Ja zawsze podpatrze żeby coś pomodzić, nie bój nic ;-) co do wagi felg to wydaje mi się ze OZ wcale nie jest lżejszy ;-)

Opublikowano
  • Autor
22 godziny temu, Indi napisał:

Dobrze jest!!  ostatnim razem w ogóle nie widziałem auta , myślałem że się przeprowadziliście :P aż tu w czwartek się mineliśmy , wygląda teraz tak..... kulturalnie ;-)

 

W Bielsku teraz mieszkamy ;-) ale w Mikolowie czasem bywamy ;-) w piątek się chyba mijaliśmy. :-)

Opublikowano
Ja zawsze podpatrze żeby coś pomodzić, nie bój nic ;-) co do wagi felg to wydaje mi się ze OZ wcale nie jest lżejszy ;-)

Z tym podpatrzeniem u mnie to oczywiście żart :decayed:
Nie miałem OZetow to nie mam do nich porównania.
Ale w porównaniu do tych co mam teraz to były cięższe, ale za to bardzo wytrzymałe [emoji6]


Wysłane z iPhone
Opublikowano
  • Autor
27 minut temu, shakal napisał:


Z tym podpatrzeniem u mnie to oczywiście żart :decayed:
Nie miałem OZetow to nie mam do nich porównania.
Ale w porównaniu do tych co mam teraz to były cięższe, ale za to bardzo wytrzymałe emoji6.png


Wysłane z iPhone

A to czym ty teraz śmigasz?

Opublikowano
Dnia 24.04.2017 o 20:19, siemian napisał:

A to czym ty teraz śmigasz?

Srebrnym Avantem ;)

Opublikowano
  • Autor
23 minuty temu, shakal napisał:

Srebrnym Avantem ;)

nareszcie coś ładnego. Ja bym tam sporo pomodził ;-)

Opublikowano
nareszcie coś ładnego. Ja bym tam sporo pomodził ;-)

Ja też [emoji6] tylko skąd na to wszystko hajs brać?

 

 

Wysłane z iPhone

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Jaki masz kolor tych zacisków z rs4? To czarny błyszczący czy ciemny grafit?

Opublikowano
  • Autor

hample juz dawno inne siedzą. ale tamte bylo ori rs4 czyli czarny połysk

  • 1 rok później...
Opublikowano

A tu co taka cisza???

W opisie pisze, że już wszystko zrobione....:eusathink:

Zawsze coś się znajdzie do podmianki :whistling:

Opublikowano
  • Autor

Autko smiga. Jakoś po 10 latach użytkowania mija zapał do jakiś podmianek. Chyba ze podmianke auta, ale po pierwsze za bardzo lubię to auto żeby się go pozbywać, a po drugie za bardzo nie ma na co, bo b7 to było chyba ostatnie auto gdzie inżynierowie mieli jeszcze coś do powiedzenia. Wydaje mi się ze teraz są niżej w hierarchii niż ekipy sprzątające, a na samej gorze siedzą księgowi ?

Opublikowano

To jak znalazłbyś czas to zrób jakąś sesie zdjęciową, żeby było widać całość projektu Black Mat:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Black mat już dawno nie ma ? teraz jest silver arrow a tak na poważnie to poprostu zwykły srebrny. ? 

Edytowane przez siemian

Opublikowano
  • Autor

Nic mi więcej do szczęścia nie potrzeba. Chciałem poszaleć w międzyczasie to kupiłem sobie 350 konnego golfa. Ale teraz golfik stał się drugim autem po papamobile któregoś dojeżdża Niemiec po Polaku. ?

Edytowane przez siemian

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.