Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wyklepią pomalują i nie będzie poznać :wink4: ja raz wpakowałem się B5 do 3metrowego rowu bo chciałem podriftować na śniegu :decayed: skończyło się na wymianie nadkola i kratki w zderzaku bo się złamało a poza tym nic :>

  • 5 tygodni później...
  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 247,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Troszke odświeżyłem opis :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

nono no coraz lepiej :naughty::kox: sesja :good:

Opublikowano
  • Autor

a dziękuje :>

Opublikowano

Co do hamulców to mam serię i radzą sobie dobrze nawet przy ostrym hamowaniu jednakże dymek potrafią puścić, tarcze przód zmieniłem prewencyjnie po 136 tkm więc całkiem odporne na zużycie. Ale od 3.0 pewnie mają lepsze opóźnienie.

Opublikowano
  • Autor

No być może dużo używam hamulców, bo mnie się często zdarzało je przegrzać, szczególnie przy jezdzie autostradowej.

A jak jechałem w pare osób to było to prawie pewne. Dwa hamowania z 180km/h i hamulców nie było...

Może trafiłem na jakąs gorszą serie tarcz hamulcowych.

Co do tarcz 321mm to dzisiaj je troche przetestowałem i są poprostu BOSKIE :> :> :> :> :>

Normalnie się w nich zakochałem. Nie przypuszczałem że będzie taka poprawa...

Opublikowano

No być może dużo używam hamulców, bo mnie się często zdarzało je przegrzać, szczególnie przy jezdzie autostradowej.

A jak jechałem w pare osób to było to prawie pewne. Dwa hamowania z 180km/h i hamulców nie było...

Może trafiłem na jakąs gorszą serie tarcz hamulcowych.

Co do tarcz 321mm to dzisiaj je troche przetestowałem i są poprostu BOSKIE :> :> :> :> :>

Normalnie się w nich zakochałem. Nie przypuszczałem że będzie taka poprawa...

No ba! Ja się przesiadłem z 312 na 345 i to jest po prostu przepaść! Gałki oczne zostawiam na przedniej szybie :polew:

Niestety felgi tylko od rozmiaru 18" w górę :disgust:

Opublikowano
  • Autor

korzystając z tego że była dziś ładna pogoda i byłem na myjni cyknąłem pare nowych fotek autka (już z lotką)

72.jpg

721.jpg

722.jpg

Pozdrawiam

Opublikowano

Jak mocowales lotke? Na sam klej?

Opublikowano
  • Autor

montowali mi to jak auto było w lakiernika.

Z tego co się dowiadywałem to jest to na kleju.

Pozdrawiam

Opublikowano

z lotką nie te autko :good:

Opublikowano
  • Autor

no szczerze mowiąc nie przypuszczałem że takia pierdoła może tyle zmienić w wyglądzie autka.

Opublikowano

Siemian a co Ty sie po KRK- wozisz audiczką :) byłem tam motocyklem w zeszłym roku, dużo jeżdżę turystycznie :)

zdjecie.jpg

czyż nie to samo miejsce ?? :)

337.jpg

Opublikowano
  • Autor

hehe to samo. Ja od 18 lat jezdze na Camping w Njivicach na wyspie Krk :> :>

Już nawet przyczepę campingową tam zostawiamy na zime :)

Piękne miejsce, nie?

Opublikowano

tak bardzo pięknie, ale jak dla mnie Dubrovnik wymiata. Dużo podróżuję motocyklem po świecie i jest to trochę co innego. KRK wypas kolor wody itd. Ten wyciąg na narty wodne...

od 18 lat ale chyba od ukończenia 18 lat skoro masz 22 tzn jesteś rok starszy ode mnie :) (no chyba że rodzice Cię zabierali jak byłeś małym brzdącem :)

Opublikowano
  • Autor

rodzice mnie zabierali jak byłem małym brzdącem. Byłem tam ok. 20 razy bo czasem się zdarzało że jechałem 2 razy w ciągu wakacji. Kiedyś nawet siedziałem tam w wakacje 6 tygodni.. To były czasy. Teraz to tak 2-3 tygodnie w roku to maks.

Jestem zakochany w tym miejscu, może dlatego też że znam go jak własną kieszeń i czuje się tam jak w drugim domu :) :) :)

Dubrovnik też piękny byłem tam jak miałem 5 lat też. Ale Krk ma tą przewage że jak wsiąde w auto w Bielsku i się postaram to po 7 godzinach z hakiem jestem na miejscu[br]Dopisany: 08 Luty 2009, 21:14_________________________________________________wykresik:

wykres.jpg

Opublikowano

Taki pik 400nm przez "chwile" nie ma sensu, a tylko odbija sie na aucie :confused4:

Opublikowano
  • Autor

tak wyszło chłopakom z CompSportu... ja tam jestem zadowolony.

Opublikowano

Flyer ma rację, ja miałem peak i na szczęście Rogal mi go zniwelował.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

nowe dodatki we wnęrtzu. Kiera, gałka, listwy ozdobne.

Fotki w pierwszym poście

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.