Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P


siemian

Rekomendowane odpowiedzi

jeszcze jedno takie hasło i zadzwonia do Twojej Baby żeś nie był na grubie :polew: :polew: :polew: :polew:

no ,a gdzie ,przecież po fajki wyskoczył tylko :decayed:

:good::polew:

skrócę Wam dobry kawał :naughty:

czym się różnią kobiety od mężczyzn :gwizdanie:

Kobieta nie wraca na noc.. Po powrocie mąż pyta gdzie była a ona odpowiada że u przyjaciółki.. Maż dzwoni do jej 10najlepszych przyjaciółek ale żadna nie potwierdza że u niej spała :no:

a gdy mąż nie wraca na noc i twierdzi że spał u kumpla-> Żona dzwoni do 10 jego najbliższych kumpli z czego 8potwierdza że u nich spał a 2że dalej u nich jest :kox:

:naughty:

:decayed:

[br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 22:45_________________________________________________

Arturoo jak moje graty :kox:

jak jutro przyjdą to dam Ci znać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie to nie jest kącik literacji Pani Domu... wy***rdalać mi z tym OT :decayed::naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mysli:

siemian to czemu co innego piszesz na pw :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mysli:

siemian to czemu co innego piszesz na pw :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

na PW rozsyłam info że mam w bagażniku dwie zjebane pompy VP44 na sprzedaż :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to z moimi masz już 4 :kox: do opylenia ,

moje żeń po 3k za sztukę :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co Ty Arturoo w Hammera się bawisz że zawsze musisz mieć ostatnie słowo... :mysli: :mysli: :mysli:

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poniżej pasa poszło :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam widzę rezanie Q + 3.0 TDI z B8 i auto nabierze w końcu jakiegoś sensu

no Siemian już od dawna testuje układy hamulcowe pod tą jednostkę :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam widzę rezanie Q + 3.0 TDI z B8 i auto nabierze w końcu jakiegoś sensu

no Siemian już od dawna testuje układy hamulcowe pod tą jednostkę :decayed:

chyba nie ma takich hebli żeby mu pod 3,0 pasowały jak na 2,0 prosiaki musiał założyć :good: chyba że spadochron :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto jest w folii :wink4: [br]Dopisany: 02 Grudzień 2011, 07:46_________________________________________________

rs51.jpg

rs52.jpg

:good: piękna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak patrze na tą kiere, to przypomina mi się siemian pare lat wstecz. Też był taki gruby :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam widzę rezanie Q + 3.0 TDI z B8 i auto nabierze w końcu jakiegoś sensu

no Siemian już od dawna testuje układy hamulcowe pod tą jednostkę :decayed:

chyba nie ma takich hebli żeby mu pod 3,0 pasowały jak na 2,0 prosiaki musiał założyć :good: chyba że spadochron :kox:

albo doreza spojler jak w wejronie który się pod kątem 90st. odróci przy hamowaniu :kox:[br]Dopisany: 02 Grudzień 2011, 09:09_________________________________________________

Jak tak patrze na tą kiere, to przypomina mi się siemian pare lat wstecz. Też był taki gruby :decayed: :decayed: :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 02 Grudzień 2011, 09:09_________________________________________________

________________________________

Tak w ogóle Siemian przewodujesz jakąś nagrodę dla tego który wskoczy na 2setną stronę ? :decayed:

________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Marecki kierownica jest :kox::good: różnica jest zasadnicza jak się do ręki weźmie :naughty: między tą a zwykłą z B8. Nawet kiera od S4B8 jest dużo cieńsza. Ja bym manetki zostawił, ładnie wyglądają a w niczym nie przeszkadzają :wink4: obszywanie nie będzie już wyglądało jak oryginał. Może trochę dziwnie manetki + manual ale kto ze śmiertelników zwróci na to uwagę :wink4: a tutaj dodają sportowego charakteru.

BTW. dobrze że tylko kierę dałem Ci dotknąć :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może trochę dziwnie manetki + manual ale kto ze śmiertelników zwróci na to uwagę :wink4: a tutaj dodają sportowego charakteru.

bardzo dziwnie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...