Skocz do zawartości
IGNOROWANY

miga kontrolka gazu


brN23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Założyłem w tym tygodniu gaz STAG 300 ISA2 + AC R01 + Hana i wszystko jest ok jak jeżdżę po mieście tak do 90km/h , ale jak jadę już dwupasem ponad 100km/h to widzę ze co jakiś czas miga mi dioda gazu raz miga 2 razy raz 4 a nawet 6 znowu świeci cały czas i tak co 2-5 min . Czy tak ma byc czy cos jest nie tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zwróciłem uwagi ale możliwe że też tak może być ,a jeśli tak jest to co to może być ? Moim zdaniem gazownik musiał by mi zwiększyć ciśnienie na parowniku ale nie jestem pewien ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żadne ciśn. Stag ISA2 zbiera po prostu mapę w warunkach w jakich nie została jeszcze zebrana-przełącza się raz pb raz lpg,jeśli już zbierze wszystko to przełącznik nie będzie migał-tak to ma być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jak to sie zrobi to juz nigdy nie bedzie migac ? ( mniej wiecej ile zbiera ta mape ? )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zależy od ciebie jak długo,jeśli będziesz jeździł do 130km/h to zbierze ale jak pociśniesz 160 to znowu zacznie zbierać,nie trwa to długo,pojeździj pod różnym obciążeniem silnika i przy różnych prędkościach i jak już zostanie zebrane wszystko można by ISA wyłączyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie jeżdżę z różnymi prędkościami jak jade po mieście to tak do 90 a jak już dwupas to 100 - 170 ;) jak już przestanie migać to żeby wyłączyc tego ISA mam jechać do gazownika ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam tego nie wyłączysz,tylko gazownik

---------- Post dopisany at 19:50 ---------- Poprzedni post napisany at 19:45 ----------

gazownik może Ci powiedzieć,że nie trzeba tego wyłączać ale będzie wszystko zebrane a ISA dalej włączona to z czasem ONA potrafi namieszać w sterowniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jak sobie juz pozbiera ta mape to mam jechac to wylaczyc i koniec tak ? gazownik powiedział mi ze mam przyjechac za 2 tygodnie do niego na sprawdzenie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak będziesz u niego to niech to wyłączy,pod warunkiem że pomęczyłeś :grin:auto w różnych warunkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żadne ciśn. Stag ISA2 zbiera po prostu mapę w warunkach w jakich nie została jeszcze zebrana-przełącza się raz pb raz lpg,jeśli już zbierze wszystko to przełącznik nie będzie migał-tak to ma być

Skąd wiesz że ISA włączone.

Może właśnie ciśnienie spada i ustawione aby nie przełączał przy pierwszym i nic mu nie pika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak się zachowuje przełącznik jak ma włączoną ISA a nie pika bo ma wyłączone asystent autoadaptacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoją drogą gazownik naciągnął Cie na ISA2 gdzie w tym silniku tak naprawde jest to zbedne i polakomil sie na lenistwo czyt ISA2 ma sama zrobic robote bo po to niby jest. ale mozna to bylo zrobic rownie dobrze jak nie lepiej na stagu 4 plus i recznym ustawieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naciągnął ?? gaz wybrałem sam tak jak mi doradzali na forum , a za zamontowanie po znajomości zapłaciłem 2100 wlew w klapce itd

gazu spalił mi 11l/100km to wydaje mi sie ze wszystko jest bardzo dobrze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...