Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[a4 b6] Skromny sedan 1.8T by jaguś S-line Sprzedany do zamknięcia


jaguś

Rekomendowane odpowiedzi

no powiem ze kolorek dosc niespotykany i ciekawy:wink: ladna wersja i kolko tez nawet fajne:wink: no to czekamy na wiecej fotek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego pisałeś do mnie czy staję na wichrowym, byłem przekonany,że masz b8(po avatarze) a w niedziele widziałem twoje autko pod tesco na batorego:decayed: konkretny dupowozik :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kolorek szukalem niespotykany muszę na wlepce zobaczyć oznaczenie lakieru rosool88 nastepnym razem podejdz na bajere,miałem B8 ale miałem szkode gościu mi ja mocno uszkodził i poszła pod młotek,bywam często na zakupach na batorego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapowiada sie ciekawy wątek..kolor jest na prawde fajny jestem ciekaw porządnej sesji..bezawaryjnosci zycze i aby dobrze służyła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Miałem ją przywieźć do kraju , ale się koloru wystraszyłem bo taki inny .Jednak widzę że się podoba.Fajna wersja , tomasony robią robotę . Bezawaryjności pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolorek :whistling:

Kolorek:whistling:

Fotek to aż się nie mogę doczekać:D

Jak dla mnie to progi jeszcze w kolor by się zdały, ale co ja mogę wiedzieć...;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe Fotki

---------- Post dopisany 01-11-2013 at 12:40 ---------- Poprzedni post napisany 09-10-2013 at 20:08 ----------

Nowe Fotki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toż to przecież unikat :wink:

Świetnie wygląda, ale koniecznie zrób coś z przodem, bo stoi za wysoko w porównaniu do tyłu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...