Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Elektryczna Nagrzewnica w Audi A4 B5 2000 LIFT


bober882

Rekomendowane odpowiedzi

Elektrycznej nagrzewnicy b5 nie ma, natomiast sporo wersji ma na wyjściu z głowicy na nagrzewnicę króciec z 3 świecami żarowymi, które w określonych warunkach załączają się i podgrzewają płyn chłodniczy co przyśpiesza nagrzewania silnika/wnętrza.

Koledzy szukałem tych 3 świec żarowych które podgrzewają płyn chłodniczy i nie mogłem tego znaleźć. Czy któryś z Wam mógłby dokładnie wyjaśnić jak mogę ustalić położenie tychże świec?? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym jeszcze poruszyć w tym wątku załączanie klimatyzacji zimą. Zima zbliża się dużymi krokami a co za tym idzie oszronione i zaparowane szyby :kwasny:

W wielu artykułach spotkałem się z tym iż klimatyzacji poniżej +5 stopni Celsjusza nie można już uruchomić ale także w wielu spotkałem się iż można uruchomić :wink:

Jak to jest w naszych Audiczkach??:wink:

Jak zimą uruchomić klimatyzację aby najlepiej odparować szybki?? :wink:

Poniżej wrzucam zdjęcie climatronica zaczerpnięte z tablica.pl. Czy któryś z kolegów na podstawie tego panelu powie jak najlepiej zimą z niego korzystać??

Pytanie może dość banalne jednakże myślę iż zimą wiele rad może się przydać.

klima.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli przycisk ogrzewania przedniej szyby nie robi nic więcej niż MAX nawiewu na szybę?? :wink:

Czy też załącza kompresor klimy??

W takim razie po co jest przycisk ECON??

Pytania może komuś banalne ale mogą ułatwić życie podczas zimy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyciks ECON wylacza klime latem. jak wlaczysz nawiew na szybe to automatycznie wylacza sie kontrolka w przycisku ECON wiec klima zalacza sie i wysusza powietrze ale mozna wylaczc klime a nawiew dalej bedzie chodzil na maksa.

Co do wymiany nagrzewnicy to jeden dzien pracy z demontazem i montazem deski rozdzielczej. Praca przyjemna dla osob ktore znaja rozmieszczenie srubek. niestety w aucie z klima najpierw pasowaloby odciagnac gaz z klimy bo trzeba rozlaczyc weze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok :wink: dzięki kolego za pomoc.

Mam jeszcze pytanie do Was jak używacie climatronica zimą??

Tak aby najszybciej było najcieplej i komfortowo??

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...