Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Uszkodzona pompa wtryskowa pytania..


athek

Rekomendowane odpowiedzi

Uwaga pomagam!

Dobre słowo :naughty:

:grin: no widzisz da się :D nie no poczyszczę wszystko i będę pytał co do składania hm.. do tego dochodzi ustawienie nastawnika ustawienie zapłonu :facepalm: boże w coś ty się wpakował...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie już zaczynają się schody.. różnica prosta ,.. wtyczka. ale to ogarnę na forum jest schemat co i jak.. odlutowałem kable z nastawnika i tutaj zdziwienie jednak jest pełno opiłków na tym hm jak to nazwać elektromagnes ?? cewka ?? w każdym bądź razie jest syf. i tutaj rodzi się pytanie jak to po wyczyszczeniu złożyć ?? chodzi mi dokładnie o ten cały sworzeń od nastawnika jak nałożyć na to ta szynę górna bo z tego co zauważyłem jest kilka położeń ;/ dobrze było by to zrobić samemu. względy są dwa raz że co samemu to wiem co mam nikt mnie w konia nie zrobi po 2 kasa ;/ pompiarz powiedział mi 600 ;/

Poszukaj na forum jest temat o czyszczeniu nastawnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trepek a to skupujesz pompy? ja mam jakaś totalnie rozebraną AFN, moge jutro fotke wstawic

Wrzuc mi na PW zdjecia tego, co masz :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko poszukam na pewno. mimo tego chciał bym zachować ten wątek na wypadek jakichś dziwnych wypadków aby dowiedzieć się co i jak na szybko

---------- Post dopisany 18-10-2013 at 23:12 ---------- Poprzedni post napisany 16-10-2013 at 14:17 ----------

Pompa poskładana.. Zbieram kaskę na rozrząd i będę wkładał. jak już zmontuje to wtedy dopiero będą jajka :D z ustawieniem nastawnika itp. :P

---------- Post dopisany 24-10-2013 at 22:44 ---------- Poprzedni post napisany 18-10-2013 at 23:12 ----------

koledzy wiem że potrzeba VAG-a do ustawiernia dawki i tego potencjometu nastawnika hm jakim to programem robić aby widzieć te dane co potrzeba ??

kupi taki na allegro ? doradźcie coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skad go dostac gdzie go kupić ?? jakie ceny koledzy ? mam kabel USB z jakiegos taniego zestawu;d

---------- Post dopisany at 16:41 ---------- Poprzedni post napisany at 16:29 ----------

POLSKI VAG 2.5 + KKL usb VW Audi Skoda Seat kabel (3625942513) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kabel wystarczy KKL współpracuje z Vcds'em :) A link do programu i instrukcję podeśle Ci na PW :)

bylo by elegancko :) pasuje to ogarnąć bo pompa złożona..muszę tę wtyczkę przelutować jeszcze hm

---------- Post dopisany at 18:14 ---------- Poprzedni post napisany at 17:57 ----------

jak Myślice ile wyciągnę ps/nm nz tej pompie ? mam wtryski od AFN założę tę pompę i dobrego softa zrobię ile mogę liczyć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...