Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Moja A4 b5 2.5TDI afb 1998r.Pro Line Sport


KrzysiekA4

Jakie plany na a4 b5  

82 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie plany na a4 b5

    • Rekonstrucja (afb)
      7
    • a4 b5 q 2.7 bi turbo avant
      61
    • rezać rezać bez q
      14


Rekomendowane odpowiedzi

Heh na spocie zobaczysz:decayed:,uwierz mi inne COOO zajedzie po lepszym pierwszym zjeździe do PL.Reaktywacja z glebą:banan:

---------- Post dopisany at 20:06 ---------- Poprzedni post napisany at 19:59 ----------

Może ktoś ma w dobrej cenie opony:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak by i mnie wyglądały :naughty:

Przecież ty w tym robisz i szukasz opon? :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin: szukam na razie używanych bo koszta koszta.Jeszcze gwint,zderzak s4 i czas mi potrzebny bo jak na razie wszystko kolekcjonuje a jak będzie montowanie to się okaże że 2 tyg. urlopu w warsztacie spędzę(przeważnie tak bywa:grin:)

Na 2015 pójdą z michelina piloty sport cup:wink:ale teraz posiłkuje się używkami:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felgi kozak ,ale daj opone 215 :D

:D pzdr

To samo mam na myśli,wpierw chce zobaczyć na używkach jak fela siada a później kupić koxy:kox:

---------- Post dopisany 12-05-2014 at 14:33 ---------- Poprzedni post napisany 10-05-2014 at 21:07 ----------

Jeszcze dziś wpadł hebel 312 na ferodo :banan:,co do planów do jeszcze zderzak S4 i gwint do mojego 2.5:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z czego to są kółka, Q5?

możesz podesłać mi ich numer OEM?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie rzecz biorąc nie mam czasu zjechać do Polski :facepalm::grin: nawet lamp nie założyłem wyjdzie na to że go chyba szybciej sprzedam niż coś znowu pomodze :kwasny: Teściu się zastanawia czyj jest do końca garaż bo wydaje mu się że po woli jest tam więcej moich gratów niż jego :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz częściej myślę nad wyprzedażą garażową bo naprawdę nie mam czasu :facepalm: chciałbym coś w końcu zrobić ale z dnia na dzień kończy się to na weekendowej myjce i pucowanie woskiem :mellow:


Oczywiście w NL :grin:


Z wielką przykrością muszę poinformować że Audi idzie pod młotek(powód,podatek za autostrady :facepalm: ) wszelkie graty na sprzedaż,więcej w czasie świąteczny foto i ceny jak ktoś zainteresowany na jakieś konkretne fanty zapraszam na PW.Pozdrawiam Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słaba decyzja, tyle pracy a tearz do sprzedania, zostaw go w PL na weekendowe przejażczki,

a inne auto co nie beedziesz musiał za nie autostrad płacić???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, tylko powiedz mi jak sprawuję się ten silnik 2.5TDI. Podobno strasznie awaryjny i drogi w utrzymaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert mi to też nie jest na rękę :facepalm: ale ja na weekend w PL jestem raz no maxxx 2x do roku :kwasny: to przemyśl co się z nim będzie działo :facepalm: diesel jest okropnie w NL drogi około a4 360euro na kwartał a a3 1.6 benzyna 73euro i dlatego wole go sprzedać w dobre ręce albo puścić na części.Plany na nowe COOO są ale mini :grin:

swantomevo

W moim przypadku wsio zrobione od wałków i rozrząd kończąc ostatnio na wymianie elektroniki na pompie,sprawuje się dobrze jak ktoś dba o wymianę oleju i filtrów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na cześci to ja polecam silnik bo Krzychu był u mnie i słyszałem zegarek, dba o jednostkę a recaroski i skrzynka też ode mnie więc części wiem w jakim stanie.

Szkoda tylko że idzie pod młotek ale jak u nas tak i wszędzie szukają kasy u biednego podatnika.

Edytowane przez pieciajek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że Jesteś dokładny i wszystko ma działać i ja to popieram dlatego zachęcam kolegów do zakupu części z audi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr z ręką na sercu wolałby ją komuś całą sprzedać,aby dalej km robiła :D ,dziś jadąc w nocy z małopolski do pomorza 700km.Miałem walkę w głowie(co zrobić) żeby ją sobie zostawić ale nie mam nikogo na miejscu aby ją przegonił ze 2 razy w tyg(minimalnie)diesel musi jeździć :grin: .Dodatkowo ile czasu nad nią spędziłem a teraz ją rozbierać do rosołu :facepalm: po prostu masakra :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr z ręką na sercu wolałby ją komuś całą sprzedać,aby dalej km robiła :D ,dziś jadąc w nocy z małopolski do pomorza 700km.Miałem walkę w głowie(co zrobić) żeby ją sobie zostawić ale nie mam nikogo na miejscu aby ją przegonił ze 2 razy w tyg(minimalnie) diesel musi jeździć :grin: .Dodatkowo ile czasu nad nią spędziłem a teraz ją rozbierać do rosołu :facepalm: po prostu masakra :(

Do ogarnięcia temat :wink:

.

.

.

litr za fatygę + kasa na zupę ...w tym....wypady za miasto....fotoradary ...etc...etc ...:decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...