Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Moja A4 b5 2.5TDI afb 1998r.Pro Line Sport


KrzysiekA4

Jakie plany na a4 b5  

82 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie plany na a4 b5

    • Rekonstrucja (afb)
      7
    • a4 b5 q 2.7 bi turbo avant
      61
    • rezać rezać bez q
      14


Rekomendowane odpowiedzi

a to w końcu dojdzie do zamówienia tej szyby na sport audi? bo ja mam do zmiany przedniawiec fajnie by było taka podgrzewanawalnać odrazu, tylko jak z instalacja wtedy? trzeba by jakaś nową instalacje ciagnać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to w końcu dojdzie do zamówienia tej szyby na sport audi? bo ja mam do zmiany przedniawiec fajnie by było taka podgrzewanawalnać odrazu, tylko jak z instalacja wtedy? trzeba by jakaś nową instalacje ciagnać

Kowi na sportaudi nie poszło staramy się tutaj coś ruszyć Dev był w Nordgassie tu masz wątek http://a4-klub.pl/nadwozie-14/pogrzewana-przednia-szyba-304532/

---------- Post dopisany at 15:26 ---------- Poprzedni post napisany at 15:23 ----------

Instalację myslę że można zaadaptować z b6(mały klon do b5):kox:

---------- Post dopisany 05-12-2013 at 16:29 ---------- Poprzedni post napisany 03-12-2013 at 15:26 ----------

spryski zawsze mozesz zrobić uniwersalne, wtedy robisz dziury w zderzaku i customowe mocowania, parenaście osób na forum to zrobiło i jeżdzi do dzisiaj:wink: nawet jest wątek o tym

Przeglądałem ten wątek i powiem Ci że to całkiem nieżle wygląda.Tylko się ze sprzedawcą dogadać aby dał "dedykowane" do b5 i rezać.

Lampy od Gwertego prawie w moich dłoniach a zderzaka nie ma więc trzeba rezać heh

---------- Post dopisany at 17:18 ---------- Poprzedni post napisany at 16:29 ----------

Panowie prośba,jaki kolor lamp srebrny czy czarny mat do mojego koloru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym brał srebrny, ewnetualnie cos takiego jak ma świr88

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie jednak czarny mat :)

---------- Post dopisany at 04:13 ---------- Poprzedni post napisany at 03:50 ----------

Brewki znikają,moje audi otwiera oczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym brał srebrny......

Dokładnie.

wysłane z one v :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym brał srebrny......

Dokładnie.

wysłane z one v :)

Ok zmienie zamówienie ale jak coś to Wy płacicie za malowanie i paczkę do gwertego(na pare osób mała kasa:P),wrzuce foty i zrobimy głosowanie :polew:.Usa,bixenon,Drl,srebrne czy czarny mat.

wysłane prosto z depresji Holenderskiej :)

---------- Post dopisany at 17:36 ---------- Poprzedni post napisany at 17:16 ----------

Czarny mat zostaje,dojdą obydwa lusterka z anglika podgrzewane.Rozrząd,hydraulika.Jak ktoś ma pomysł jakiej firmy,czekam na opinie.INA 100% ale jaki pasek i termostat w garażu leży gates i się kurzy :( bo opinie nie za specjalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko pamietaj wtedy o podmianie trójkatów(mocowań) na te z twoich luster, bo inaczej będą złe kąty widzenia i to po obu stronach:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko pamietaj wtedy o podmianie trójkatów(mocowań) na te z twoich luster, bo inaczej będą złe kąty widzenia i to po obu stronach:wink:

Oki:)dzięki za poradę.

Jedna sprawa nie wyszła przełączniki do grzanych pup nasz "kolega" z forum killerwik (nie mój na pewno),po paru miesiącach wyjmowania wiązki z przekażnikami zauważył że to polift a nie przedlift dziwna sprawa że wcześniej było z przedlifta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co masz na mysli w lapach kolor na kierunkach????

co do prawego lustra z anglika, je trójkata nie zmieniłem, daleko siedzę i jeszcze jest zapas w regulacjii,.

zreszta nie jest to takie proste ten trójkat przełożyć, może i rozebrać tak ale potem sprężyne założyć, dałem spokój,. pozdr

chyba ja będę następny co lampy przerobi , bo lewą mam strasznie wypaloną, .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co masz na mysli w lapach kolor na kierunkach????

co do prawego lustra z anglika, je trójkata nie zmieniłem, daleko siedzę i jeszcze jest zapas w regulacjii,.

zreszta nie jest to takie proste ten trójkat przełożyć, może i rozebrać tak ale potem sprężyne założyć, dałem spokój,. pozdr

chyba ja będę następny co lampy przerobi , bo lewą mam strasznie wypaloną, .

kudłaty jak zostawiłes ori trójkat z angola to masz lusterko bardziej odchylone do przodu wzgledem drugiego, na centralnym zdjeciu auta będzie widać jakby jedno było większe:wink: pole widzenia też jest gorsze wtedy. W dwie osoby temat do ogarniecia z tą przekładką, albo na patencie jak w wątku o rezaniu tego opisali:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze kiedyś to zrobię, narazie czasu brak, napewno jest lepiej niż z małym prawym,.

zresztą kupiłem lustro w kolorze i nawet nie musiałem go rozbierać, sprawdziłem czy widac i tyle,.

lenistwo, hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze kiedyś to zrobię, narazie czasu brak, napewno jest lepiej niż z małym prawym,.

zresztą kupiłem lustro w kolorze i nawet nie musiałem go rozbierać, sprawdziłem czy widac i tyle,.

lenistwo, hehe

+1....

Zabieram się za to od kwietnia:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze kiedyś to zrobię, narazie czasu brak, napewno jest lepiej niż z małym prawym,.

zresztą kupiłem lustro w kolorze i nawet nie musiałem go rozbierać, sprawdziłem czy widac i tyle,.

lenistwo, hehe

ja też, rozebrałem lustro na aucie i z ojcem to zmontowaliśmy, samemu będzie bardzo ciezko to ogarnąć:whistling: no ale auto teraz symetryczne z frontu jak popatrzysz:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co masz na mysli w lapach kolor na kierunkach????

co do prawego lustra z anglika, je trójkata nie zmieniłem, daleko siedzę i jeszcze jest zapas w regulacjii,.

zreszta nie jest to takie proste ten trójkat przełożyć, może i rozebrać tak ale potem sprężyne założyć, dałem spokój,. pozdr

chyba ja będę następny co lampy przerobi , bo lewą mam strasznie wypaloną, .

Przejrzyj wątek Gwertego o rezaniu lamp.Konkretnie sam bok w kierunku jest malowany odbłysk jest normalny :)

---------- Post dopisany at 16:11 ---------- Poprzedni post napisany at 16:05 ----------

Montuj co masz montować i chwal się:decayed:

No Twoją pomoc przy rezaniu,bardziej kobieta doceni.Ale nie ma powodów do zazdrości :)mam inne gadżety dla niej od siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracjan ma coś takiego. Jak tam chcesz:wink: Ale masz rację, nie zakładaj, tylko zabieraj guziczki ode mnie a ja w tym czasie wsadzę:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracjan ma coś takiego. Jak tam chcesz:wink: Ale masz rację, nie zakładaj, tylko zabieraj guziczki ode mnie a ja w tym czasie wsadzę:decayed:

Powiem Ci szczerze że nie zawsze chce mieć taki duży ekran przed sobą a tak jak chce to jest jak nie to znika.Przełączniki jak najbardziej od Ciebie montuje moja oszaleje.Będzie szał w recaro:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój pionek ma funkcje wyłaczenia wyświetlacza:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...