Skocz do zawartości
IGNOROWANY

wypadanie zapłonu szarpanie


bzykbtr

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Dwukrotnie już auto nagle zaczęło mi szarpać, straciło moc, a na jałowym mocno trząsł. Raz podczas zwykłej jazdy (akurat zrzucałem z LPG na benzynę żeby coś sprawdzić ) a raz podczas przyspieszania (akurat na LPG). Na PB i LPG tak samo, pomogło dopiero zgaszenie na chwilę silnika i odpalenie po chwilo.

 

Check się nie zaświecił, vag niczego nie pokazał ( nie było błędu). Czyżby któraś cewka? Dziwi mnie brak błędu....

 

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadszedł i na mnie czas  , wypadanie zapłonu na bank1  oczywiście sporadyczne mogę przejechać 200km i nic , nowy rozrząd ustawiany w Sulejówku . Po przeczytaniu postów sprawdziłem po usunięciu błędów kanał 030,031, 032 , 033 i jak widać wartości po usunięciu błędów  wynoszą -14.1 , jedyne co mi przychodzi do głowy to uszczelki pod kolektorem ssacym , kiedyś wymieniłem wałek z gruszkami i nie ruszyłem uszczelek. Może być też ezektor  ? Przy błędach mam również błąd czujnika g40 więc jest to zapewne powiązane z nieszczelnościami.

20171105-191802.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@damian92x ma fajny sposób na zdjagnozowanie nie szczelnosc odezwij sie do niego on u siebie sprawe zalatwil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...