Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

duzo pali

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam duze spalanie na postoju w grupie 015 pokazuje 0.80l kont synchronizacji ustawiony na 0 w czym problem w czasie jazdy nie moge zejsc po nizej 6.9l termostat nowy ori z aso

Opublikowano

Poniżej 6,9 na trasie nie możesz zejść kolego ???

Liczone z FIS'a czy dystrybutora ?

Opublikowano
  • Autor
Poniżej 6,9 na trasie nie możesz zejść kolego ???

Liczone z FIS'a czy dystrybutora ?

liczone z dystrybutora

Opublikowano

Mi na światłach pokazuje często 39 litrów na fisie, na trasie 6,3 litra spala i to jest normalne, te silniki nie należą do najoszczędniejszych, a jak chcesz uprawiać PSJ to sobie polo 1.9 D kup i będzie Ci palić 4 litry.

Opublikowano

najlepiej wirusa zamontować i będzie palił 5,8 :wink:

Opublikowano
, a jak chcesz uprawiać PSJ to sobie polo 1.9 D kup i będzie Ci palić 4 litry.

No StAry bezcenna rada!!!!!!!! BRAVO.

Opublikowano

Mam lepszą lej zawsze za 20 zł albo 5 litrów i więcej nie spali. ;-)

Sony Xperia Tapatalk 4.

Opublikowano

Ja również nie potrafię zejść poniżej 6,9 w mieście więc myślę że to taki standard.

Opublikowano
Ja również nie potrafię zejść poniżej 6,9 w mieście więc myślę że to taki standard.

6,9 w mieście?! To też już trochę o PSJ zakrawa, mi pali tak średnio 8 :grin:

Opublikowano
Ja również nie potrafię zejść poniżej 6,9 w mieście więc myślę że to taki standard.

6,9 w mieście?! To też już trochę o PSJ zakrawa, mi pali tak średnio 8 :grin:

hehe całe życie silnika do odcięcia :grin:

U mnie w mieście spala mi 7 litrów na trasie 6 więc można spokojnie jeździć :wink: i nie mam lekkiej nogi więc ja nie wiem jak ty 8 robisz :wink:

sprawdź wtryski czy nie przelewają :decayed:

Opublikowano

Macie chyba 20 do 100 przy takim spalaniu do odcięcia. ;-)

Sony Xperia Tapatalk 4.

Opublikowano
Macie chyba 20 do 100 przy takim spalaniu do odcięcia. ;-)

Sony Xperia Tapatalk 4.

to nie samolot nie poleci :wink:

Opublikowano

Mój lata ale przy 8 do 10 po wsi. ;-)

Sony Xperia Tapatalk 4.

Opublikowano

U mnie ostatnio z baku wyszło 7 l na 100 km, wydaje sie być dużo ale biorąc pod uwagę że ostatnio testuję w pełnym zakresie południową obwodnicę Warszawy(codzienny dojazd do pracy). Srednia prędkość z tego odcinka to 150 -160 km\h. Momentami bywa 210 km\h. Spalanie wydaje sie być nierealnie niskie ale tak wychodzi z baku.

Opublikowano

u mnie pali 8 litrów w mieście a w trasie mi pokazuje raz 6,8 a raz 6,9 , zależy od stylu jazdy :decayed:

Opublikowano
Mi na światłach pokazuje często 39 litrów na fisie, na trasie 6,3 litra spala i to jest normalne, te silniki nie należą do najoszczędniejszych, a jak chcesz uprawiać PSJ to sobie polo 1.9 D kup i będzie Ci palić 4 litry.
39l to pokazuje ci chwilowe spalanie,u nie jest nawet 45l a średnie 7-8l
Opublikowano

Mój AVF w Multi w mieście pali 7-8 zależy jak bardzo się spieszę :grin:

Na trasie różnie - ostatnio autostradami mykam - tempomat na 170 i spalanie ~7,1

Żonka ostatnio na trasie Zielona Góra - Bolesławiec wykręciła średnią 4,7 :whistling: - nie wiem jak to możliwe :decayed:

Opublikowano

Albo pchała albo....

Ktoś Ją pchał.... ;-)

Sony Xperia Tapatalk 4.

Opublikowano
Albo pchała albo....

Ktoś Ją pchał.... ;-)

Sony Xperia Tapatalk 4.

:naughty:

Nie no, jechaliśmy w czwórkę z teściami - rzadko powyżej 100 - ale wynik i tak dla mnie nie do osiągnięcia - udało mi się zejść max do 5,2 :decayed:

Opublikowano
Albo pchała albo....

Ktoś Ją pchał.... ;-)

Sony Xperia Tapatalk 4.

:naughty:

Nie no, jechaliśmy w czwórkę z teściami - rzadko powyżej 100 - ale wynik i tak dla mnie nie do osiągnięcia - udało mi się zejść max do 5,2 :decayed:

Wieter w plecy i żagiel na dachu :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.