Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Seryjny czy sportowy


86Edwin17

Rekomendowane odpowiedzi

Witam z racji że padł mi środkowy tłumik, chcę wymienic końcowy i wstawic przelotowy.

Czy wogóle jest sens montować sportowy czy lepiej pozostać przy serji??

Oczywiście nie chce żeby auto miało jakiś chamski dzwięk, tylko delikatyn basowy pomruk. Możecie polecić jaki założyć??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

basowy pomruk da ci raczej wymiana koncowego nie srodkowego, wstawienie przelotowego tez nie da ci zadnych efektow poza jakims efektem akustycznym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

basowy pomruk da ci raczej wymiana koncowego nie srodkowego, wstawienie przelotowego tez nie da ci zadnych efektow poza jakims efektem akustycznym[/quote

wiem o tym.

środkowy bedzie seryjny albo od audi 80 2.8 akurat mam w dobrym stanie ciekawe czy podejdzie??

a zamiast końcowego chcę wstawić sportowy przelotowy jakieś dobrej firmy żeby mi nie buczał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zakończeniu pokaż tutaj jak wygląda i działa :naughty:

A tak przy okazji możesz strzelić fotkę swojego wydechu pod samochodem? Chcę porównać bo u mnie chyba było coś rzeźbione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

basowy pomruk da ci raczej wymiana koncowego nie srodkowego, wstawienie przelotowego tez nie da ci zadnych efektow poza jakims efektem akustycznym

Dokładnie. Końcowy można sobie wymieniać na przeloty itd. Środkowy ori jak wymienisz na jakiś ulep z allegro albo wstawisz rurkę to będzie głośno. Najlepiej ori zostaw a końcowy daj jakiś przelot i powinieneś być zadowolniony :good: chyba że jeszcze kat wyrzucisz to będzie lepiej silnik słychać... :kox:

---------- Post dopisany at 16:57 ---------- Poprzedni post napisany at 16:51 ----------

Po zakończeniu pokaż tutaj jak wygląda i działa :naughty:

A tak przy okazji możesz strzelić fotkę swojego wydechu pod samochodem? Chcę porównać bo u mnie chyba było coś rzeźbione.

Chcesz pooglądać rzeźbiony wydech to luknij mój wątek http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/b5-ack-poprawianie-fabryki-cd-d-2

Mam też jakieś filmiki na yt z dźwiękiem to mogę ci podrzucić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam też jakieś filmiki na yt z dźwiękiem to mogę ci podrzucić...

Dawaj :decayed:

W podanym linku wyżej nie ma nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie pierwsza wersja lepsza. Druga tak jakoś bardziej "dzwoni". Ale Ty masz 30v to i tak różnica do 12v będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam końcowy sobie wymień jak chcesz mieć "basowy pomruk".

Ale czy to też zachowa mu dźwięk tego silnika...? Najlepiej chyba byłoby zrobić oddzielny wydech z każdej głowicy:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...