Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Urządzam się...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zmywarka. Naprawdę jest to wspaniale urządzenie domowe :> Co do TV ja mam 42cale i moja cyfrowa kablówka nie daje rady niestety. Szczególnie polskie kanały są do du... Jak masz dużą ogległośc od kanapy do ściany to warto zainwestowac w spora przekątną. Inaczej bez sensu, wystarczy 32-37cali.

Zmywarka, jeżeli nie masz, musisz ją miec. Chyba że masz już z wymiarami 90-60-90 :naughty:

Opublikowano

Chyba że masz już z wymiarami 90-60-90 :naughty:

bingo :kox:

Opublikowano
  • Autor
Chyba że masz już z wymiarami 90-60-90 :naughty:

:decayed:

Opublikowano

No dobra.

Przyszedl moment rozpoczecia zakupow do mieszkania.

Jestem nieco zielony w niektorych kwestiach, wiec licze na Wasza pomoc oraz doswiadczenie :wink4:

Sprzet bedzie uzytkowany w przez 2 osoby (wiec nie potrzebuje poteznej lodowki, czy pralki 10kg-owej).

Do kupienia (czyt.: co polecacie/kupiliscie):

* Kuchenka - plyta indukcyjna + piekarnik

* Garnki odpowiednie do plyty indukcyjnej

* Lodoweczka (jakas ladna/srebrna :P , funkcjonalna)

* Pralka (juz jest wybrana)

* TV LCD - najchetniej 42"-46" - moze wisiec/moze stac (to akurat najmniej pilny zakup, wiec z gory dziekuje za obszerne wywody :wink4: )

Budzet na wszystko jest teoretycznie ograniczony, wiec napewno nie moge mocno szalec (czyli na razie bez lodowki side-by-side itp.).

Z gory dziekuje za porady :)

Płyta indukcyjna Siemens EH777501

Piekarnik Do Zabudowy SAMSUNG BT 63 TDBFGB

Lodówka samsung RL 44 ECIS

Garnki - proponuję na poczatek wycieczkę do Ikei tam jest sporo niedrogich garnków, które nadają sie do indukcji, jesli masz więcej do wydania proponuję garnki Fissler Fiamma

Z telewizorem ci nie pomogę.

Nie napisałeś nic o okapie ani o zmywarce, ale skoro sie urządzasz proponuję Ci kupić takie sprzęty - bo są przydatne i praktyczne.

Zmywarka SIEMENS SF 64T351EU

Siemens LI 48630 - tylko do niej trzeba jeszcze dodatkowo zamówić panel przedni za około 120 zł.

Jeszcze moge ci polecić mikrofalówkę i czajnik bezprzewodowy. Jak cię interesuje

Ja szukam za to łóżka do sypialni i dobrego materaca oraz kanap do pokoju dziennego. :)

Opublikowano

Z mojego doswiadczenia:

1.pralka jedna i jedyna niezawodna frania z dodatkowa wyciskarko-wyrzymarką

Simply the best. Ewentualnie jakby z powodu innych sprzętów kasy brakowało, to sama tarka.

2.kuchenka na węgiel drzewny ceramiczna, długo oddaje ciepło - przyjazna środowisku klasa AA+++

Najlepiej jakby miała 2 fajerki, to można od razu grylla rodzinnego urządzić.,

3. garnki...jednorazowe

Szkoda zachodu. Trza jeść od razu z puszek i pojemników.

4. TV...ogłupia :decayed:

Co proponujesz. Radio (M.)? A może połówka przed snem?

P.S. koniecznie zamontuj sobie w toalecie klape kibla opadająca samoczynnie - koks jakich mało :kox:

Nieeee. Bo se jeszcze kiedy przytnie.
Opublikowano
Ja szukam za to łóżka do sypialni

Wpadnij ,sprawdzisz moje z Conforamy :P

Opublikowano

Ja szukam za to łóżka do sypialni

Wpadnij ,sprawdzisz moje z Conforamy :P

a juz poskładałeś te połamane belki ?? :gwizdanie: :decayed:[br]Dopisany: 05 Sierpień 2008, 14:29 _________________________________________________

Ewentualnie jakby z powodu innych sprzętów kasy brakowało, to sama tarka

pewnie, ręce sobie doszoruje po grzebaniu przy aucie :naughty:

miała 2 fajerki, to można od razu grylla rodzinnego urządzić.

myślałem o 4 fajerkach...na wodę do herbaty i wodę do kapieli :wink4:

Szkoda zachodu. Trza jeść od razu z puszek i pojemników.

zgoda, gołymi ręcami co to się wcześniej wymyło na tarce... :polew:

Co proponujesz. Radio (M.)? A może połówka przed snem?

rozmowę z żoną, wspólne spiewanie, medytację, pilates :kox:

Nieeee. Bo se jeszcze kiedy przytnie.

jezeli umie operować śmigłem to se nie przytnie :tongue4:

Opublikowano

* TV LCD - najchetniej 42"-46" - moze wisiec/moze stac (to akurat najmniej pilny zakup, wiec z gory dziekuje za obszerne wywody :wink4: )

Przy tym mogę pomóc :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Spox, ale to raczej zakup na nastepne miesiace, bo TV poki co mam.

Na razie musze sie wprowadzic :>

Opublikowano

Michał wprowadzasz sie do swojego czy wynajmujesz? :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Do swojego.

Opublikowano

Do swojego.

:oklaski: graty, wiem ile to wyrzeczeń bo sam za 2 miech sie wprowadzam :wink4:

Opublikowano

Aleś temat założył :polew:

Nie na tym Forum pytaj - Elektroda, jakm chcesz mieć właściwą wiedzę.

Ze swojego doświadczenia:

- ZMYWARKA!!! - Siemens lub Bosh. Są nie do zdarcia.

- lodówka - LG lub Samsung. Zamrażarnik z dołu

- pralka - AEG lub Electrolux, a najlepiej AEG/Elctrolux. To włąściwie ta sama firma ale A/E podobno jakościowo lepsza

- płyta - nie kumam się, bo mam gaz

P.S. koniecznie zamontuj sobie w toalecie klape kibla opadająca samoczynnie - koks jakich mało :kox:

bezwzględnie - nawet kosztem plazmy

Modele w zależności od tego ile będziesz miał kasy

Opublikowano

- ZMYWARKA!!! - Siemens lub Bosh. Są nie do zdarcia.

- lodówka - LG lub Samsung. Zamrażarnik z dołu

- pralka - AEG lub Electrolux, a najlepiej AEG/Elctrolux. To włąściwie ta sama firma ale A/E podobno jakościowo lepsza

- płyta - nie kumam się, bo mam gaz

Właśnie, mam wszystko takie jak podałeś wiec musi cos w tym byc :)

+Plyta whirlpoola zresztą beznadziejna jest.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.