Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Analiza logów - tryb serwisowy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Prosiłbym o przeanalizowanie logów ponieważ już dłuższy czas walczymy z wchodzeniem samochodu w tryb serwisowy, ogólnie prawdopodobnie turbina nie ładuje jak się należy, ale chciałbym się upewnić. Dodatkowo w wyczuwalna duża różnica w mocy w stosunku do mojego identycznego egzemplarza.

W VAG-COMie wyrzuca błąd:

VAG-COM Version: Release 311.2-N

Control Module Part Number: 038 906 012 AH

Component and/or Version: 1,9l R4 EDC 0000SG 2705

Software Coding: 00002

Work Shop Code: WSC 06325

3 Faults Found:

18062 - Please check DTC Memory of Instrument Cluster

P1654 - 35-10 - - - Intermittent

18062 - Please check DTC Memory of Instrument Cluster

P1654 - 35-10 - - - Intermittent

17965 - Charge Pressure Control: Positive Deviation

P1557 - 35-10 - - - Intermittent

Oraz Logi:

Dynamiczne:

Grupy: 000,001,003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 004,008 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 010,011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Statyczne:

Grupy: 000,001,003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 014,018,023 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 004,007,013 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Z góry dzięki i pozdrawiam

Opublikowano

Turbo do czyszczenia, czujnik ciśnienia atmosferycznego chyba leży, przepłyka ok.

Nie wiem czy dobrze kojarzę, ale wydaję mi się, że w Twoim autku czujnik ciśnienia atmo jest w rurze dolotu, ale głowy nie dam sobie obciąć.

Opublikowano

przeplywke to bd wiadomo jak chodzi jak zrobi turbo.Na maxa przeladowuje na 95%turbo do czyszczenia

Baro sensor ok.

Opublikowano
  • Autor
Turbo do czyszczenia, czujnik ciśnienia atmosferycznego chyba leży, przepłyka ok.

Nie wiem czy dobrze kojarzę, ale wydaję mi się, że w Twoim autku czujnik ciśnienia atmo jest w rurze dolotu, ale głowy nie dam sobie obciąć.

To akurat nie jest w moim samochodzie, ale A4B5 z 2000r. nie mniej w nim pewno ten czujnik będzie w tym samym miejscu jak mniemam.

Nie mniej tak jak mówicie zacząć od turbo należy?

Opublikowano
Turbo do czyszczenia, czujnik ciśnienia atmosferycznego chyba leży, przepłyka ok.

Nie wiem czy dobrze kojarzę, ale wydaję mi się, że w Twoim autku czujnik ciśnienia atmo jest w rurze dolotu, ale głowy nie dam sobie obciąć.

Czujnim cisnienia atmosferycznego? Tos wymyslil..

Turbo na stol ;)

Opublikowano
  • Autor

A możecie mi kogoś polecić z okolicy kto by mógł się tym zająć? Ponieważ tak jak mówiłem to nie jest mój samochód i nie bardzo mam czas teraz żeby się z tym bawić. Jak dobrze pamiętam to był kolega z forum z Sosnowca co się zajmował turbinami, tylko nie pamiętam kto.

Opublikowano

I następnym razem nie butuj tak zimnego silnika :)

Opublikowano

Ja moge to ogarnac bez problemu ;)

Opublikowano
  • Autor
I następnym razem nie butuj tak zimnego silnika :)

To jest kolego kolejna sprawa z tym silnikiem, ponieważ on był zagrzany, tylko są błędne wskazania, tu jak widzisz pokazywał temperaturę ok 32.5st.C przy logowaniu dynamiczny oraz 31.5st.C przy logowaniu statycznym które było wykonane jako drugie i po przejechaniu z dobrych 30km.

Opublikowano

No to trzeba się zainteresować czujnikiem temperatury.

Opublikowano
  • Autor

Już niestety był raz wymieniany, ale może trzeba będzie jeszcze raz spróbować.

Opublikowano

Czujnim cisnienia atmosferycznego? Tos wymyslil..

Turbo na stol ;)

Moja wina, zapomniałem, że w Polsce normalne jest ciśnienie 969 mbar.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.