Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi S5 8T Sportback Sepang Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Śfagrowa A7 3.0TFSI wciąga średnio ok. 13-13,5l/100km - raczej nie z delikatną nóżką, więc nie jest źle - ale to nie S5 jak wiadomo, więc różnica na pewno jakaś będzie :wink:

Opublikowano

osz tyyy:slina: czemu ja wczesniej nie zauwazylem watku:shock3: gratki zakupu niezla przesiadka:wink:

Opublikowano

Super furacz

Opublikowano
  • Autor

2013_11_21_10_57_40.jpg

Ori wydech już czeka w Compsporcie. Zobaczymy czy coś pomoże. Cała w nim nadzieja :)

2013_11_29_08_51_08.jpg

Już 44444. Jak ten czas szybko leci :decayed:

Opublikowano
http://s21.postimg.org/xyairgipf/2013_11_21_10_57_40.jpg

Ori wydech już czeka w Compsporcie. Zobaczymy czy coś pomoże. Cała w nim nadzieja :)

http://s2.postimg.org/vef11tt2t/2013_11_29_08_51_08.jpg

Już 44444. Jak ten czas szybko leci :decayed:

Dobre foto wydechu - wygląda jak pół transformersa ;)

Opublikowano
  • Autor

Żeby było śmiesznie. To jest tylko połowa :D

Opublikowano
  • Autor
Tak z innej beki, jak szczerze wygląda spalanie w 3.0 tfsi? Interesuje mnie seria i po wzmocnieniu..:)

Wygląda nie najlepiej :decayed:

sit! wydało się :grin::grin::grin::grin::grin:

Opublikowano

No to ja jednak mam mega oszczędny silnik :decayed:

Opublikowano
  • Autor

To ile Ci tego gazu pali? :kox:

Opublikowano
No to ja jednak mam mega oszczędny silnik :decayed:

bo ty jeździsz jak pier..ła :wink:

Opublikowano
To ile Ci tego gazu pali? :kox:

Średnia jak widać wliczając wszystko upalanie, korki, 300km/h na autobahnie, miasto Wrocław i Kraków etc.

20131203_150927.jpg

---------- Post dopisany at 15:39 ---------- Poprzedni post napisany at 15:38 ----------

No to ja jednak mam mega oszczędny silnik :decayed:

bo ty jeździsz jak pier..ła :wink:

Jakby wszyscy tak jak ja pierdołowato jeździli to byś w korkach nie stał :decayed:

Opublikowano
No to ja jednak mam mega oszczędny silnik :decayed:

bo ty jeździsz jak pier..ła :wink:

Jakby wszyscy tak jak ja pierdołowato jeździli to byś w korkach nie stał :decayed:

hehe

Opublikowano

widac ze idzie ugrac na tym silniku bardzo fajne kreski nie duzym nakładem $

Opublikowano

szok, moja S3 po programie pali średnio 12l....

Opublikowano

Cieszę się bardzo, że moje auto trafiło w dobre ręce :)

Trzymam kciuki za lepszy wynik na seryjnym wydechu, jak sie okazało co tanie - milltek jednak nie do końca dobre poza dzwiękiem.

Jeszcze raz gratuluję!

Opublikowano
  • Autor

Niestety żadnej różnicy na seryjnym wydechu... oprócz tego że auta w ogóle nie słychać :doh::doh:

Jednak milltek robił robotę ;)

Teraz zabierzemy się za wyciągnięcie całego silnika i szukaniu przyczyn element po elemencie, a potem wydech od MG. Trzeba działać ; )

Opublikowano
Niestety żadnej różnicy na seryjnym wydechu... oprócz tego że auta w ogóle nie słychać :doh::doh:

Jednak milltek robił robotę ;)

Teraz zabierzemy się za wyciągnięcie całego silnika i szukaniu przyczyn element po elemencie, a potem wydech od MG. Trzeba działać ; )

No to nie fajna operacja:kwasny:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

A na seryjnym sofcie ile HP ?

Dziwna sprawa.

Opublikowano
  • Autor

Odpisałem na pm, ale tutaj też dam. Seryjnie wyszło 320KM. Na razie obstawiamy kanały ssące.

Bartek, Ty to chyba lubisz kolor niebieski, co? :decayed: Najpierw Sepang potem Frozen Blue. To czemu Prosiak był srebrny? :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.