Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi S5 8T Sportback Sepang Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

S3 wczesniej bylo w sprint blue, subaru i evo tez :)

Tak niebieski to moj ulubiony kolor, prosiak szary bo nie moj tylko ojca ;)

Opublikowano
S3 wczesniej bylo w sprint blue, subaru i evo tez :)

Tak niebieski to moj ulubiony kolor, prosiak szary bo nie moj tylko ojca ;)

A4 B8 też było niebieskie czy białe ? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

2013_12_06_10_28_03.jpg

Widziałem ostatnio S4 z Audi Exclusive. Mało co się nie posrałem jak to tam wszystko ładnie wyglądało. Więc postanowiłem na dobry początek zakupić satynowe guziki, które zresztą już miałem w B6.

Kolejny etap boczki i podsufitka w alcantarze.

Opublikowano

B8 było białe, tak mnie poniosła moda na dubaj-style ;)

Opublikowano

Witek luster nie masz składanych :eusathink:

Opublikowano
  • Autor

Wiem... zauważyłem dopiero teraz że kupiłem zły przełącznik. Ale może da się wyciągnąć samą gałkę i przełożyć. Będę kombinował.

Opublikowano

Moze trzeba po prostu do dynosoftu podjechać i wszystko bedzie wporzadku;p

Opublikowano
  • Autor

Właśnie to jest mój najnowszy pomysł. Musze spróbować wszystkiego

---------- Post dopisany 11-12-2013 at 10:02 ---------- Poprzedni post napisany 07-12-2013 at 12:26 ----------

iv8i.jpg

Mikołaj już był u mnie :decayed:

Opublikowano

a co tam ci ten Mikołaj przysłał???

Opublikowano

Zapach diesla, bo pewnie mu brakuje :polew: :polew: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

l5co.jpg

Ledy w przeciwmgielne.

Kabelek od airbaga... ale jednak nie ten :facepalm::grin:

Seryjny dolot. Zamiast carbonowego APR. Nie pytać czemu. Tak musi być :decayed:

i.... :slina::slina:

kompletne skrętne xenony, które idą na przeróbkę soczewek.

Opublikowano

Hooolyyyy szieeeet :shock3::slina: :slina:

czemu tutaj nie ma takich mikołajów ? :decayed:

Opublikowano

Witek wczoraj założyłem te ledy :grin:,faktycznie ładnie świecą .Lampy od Wojtka czy gdzieś dorwałeś :eusathink::eusathink:

Opublikowano

Koledzy gdzie kupiliście te ledy w miejsce halogenów??

Opublikowano
  • Autor
Witek wczoraj założyłem te ledy :grin:,faktycznie ładnie świecą .Lampy od Wojtka czy gdzieś dorwałeś :eusathink::eusathink:

Szybko wyliczyłem ile mnie wyniosą moduły dodatkowe + koszt paliwa... Kupiłem na allegro :decayed:

H11 29W CAN PRZECIWMGIELNE DZIENNA AUDI A4 Avant (3775087881) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Opublikowano

Założone?? daje to jakieś swiatło poobne do zwykłej żarówki? ja miałem H7 LED i nic to nie świeciło:facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Zapewne więcej światła daje zwykła H7. Tutaj bardziej chodzi o efekt jednej barwy światła przy CLH.

Opublikowano

Kiedy zmieniasz dolot? I robisz kolejny test?

O ile dobrze pamietam to na tym stożku co ci wysłałem zrobiłem koło 15tys km więc chyba powinienes nowy założyć.

Opublikowano
  • Autor

Jestem umówiony na poniedziałek na czyszczenie kanałów ssących i przy okazji zmianę dolotu. Powoli mnie już kur.. łapie bo auto w ogóle przestanie jakiekolwiek dźwięki z siebie wydawać :grin:

Punktem odniesienie są takie czasy:

0-100 5,3s

100-200 14,2s

400m 13,4s

Swoją drogą... Zobaczcie jaka jest papka sprzedawana w katalogach. Wg Audi przy serii czyli 333KM powinno być 5s do 100km/h.

Wg pomiarów wykonanych RaceLogic mamy przy 370KM czas 5,3s.... :grin::grin:

Opublikowano
:kox::naughty: reklama przecież dźwignią handlu - nie od dziś to wiadomo. Bogaty Pan, który kupi S5 objeżdża 95% samochodów na ulicy i ma banana na ryjku, znający się na rzeczy człowiek podłącza RL jak Ty i wie co i jak :decayed::wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.