Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi S5 8T Sportback Sepang Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Wracałem uradowany z ASO po naprawie stronica : )

I co było ?

wytlumaczyli mu, ze R to wcale nie oznacza RACING i nie mozna przelaczac w trakcie jazdy :wink:

Opublikowano
  • Autor

Czujnik temperatury w dsg. Audi Polska szacunek. Zwróciło koszty części po gwarancji ;-)

Opublikowano
  • Autor

Każde Audi serwisowane zawsze w ASO Audi (nie VW/Skoda/Seat) do 100 tys km przebiegu może liczyć na zwrot kosztów części. Dobra wiadomość :)

Jak patrzyłem w ETCE gdzie jest ten czujnik to doszedłem do wniosku że nie ma bardziej schowanej części w samochodzie :facepalm:

Opublikowano
Każde Audi serwisowane zawsze w ASO Audi (nie VW/Skoda/Seat) do 100 tys km przebiegu może liczyć na zwrot kosztów części. Dobra wiadomość :)

no brzmi to intrygująco

jest gdzieś oficjalne info w tej sprawie czy to bezpośrednio Ci powiedzieli w OOOO ?

Opublikowano
  • Autor

Dostałem takie info od serwisanta. Już słyszałem o takich przypadkach, ale nie widziałem nigdy oficjalnie informacji. Podejrzewam że każda sprawa jest rozpatrywana osobno.

Musiałem poprawić sobie humor i... kupiłem MMI 3G+ ze slotem na SIM. Wlan i Google w samochodzie. Świat się kończy :decayed: co ciekawe osoba która montowała mi to powiedziała że absolutnie nie ma problemu by doposażyć nasze B8 w kamery 360'. Dwie w lusterkach i jedną w grillu. Brzmi ciekawie, co? :wink:

2014-06-04%2012.42.37.jpg

Opublikowano
.... co ciekawe osoba która montowała mi to powiedziała że absolutnie nie ma problemu by doposażyć nasze B8 w kamery 360'. Dwie w lusterkach i jedną w grillu. Brzmi ciekawie, co? :wink:

http://cl.ly/image/0C0M42091p47/2014-06-04%2012.42.37.jpg

No i teraz Wrclaguna spać nie może :wink:

Opublikowano
  • Autor

Wg kamera przednia jest w specjalnej blendzie w grill jak w RS6. Oprócz tego trzeba podmienić doły lusterek na jakieś z kamerami. Nie zdradził tylko jaki potrzeba moduł. Mam gateaway w wersji P więc czekam na informacje co potrzeba ;)

Opublikowano

Witek gdzie zakładałeś 3g+

Opublikowano
  • Autor

U mnie w Łodzi. Człowiek ma wszystko co byś chciał z elektryki : )

Opublikowano

Dziś miałem okazję oblukać furkę na żywo - ładniutka jak każde S5 no i trzeba przyznać kolorek powala

Felgi myślałem na żywo będą bardziej powalać ale nie jest źle - na pewno indywidualnie

No i ładna kiera :wink:

Opublikowano
  • Autor

2014-06-11%2023.51.28.jpg

Takie tam :wink:

Do tego soft stronica.

Opublikowano

Gratulacje :wink:

wreszcie przestana Cie diesle objezdzac :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Nawet daje rade Octavi 300KM :P

Opublikowano

moment prawie jak u mnie w serii :decayed:

Ps. Rozumiem że w hamowanko w CS tam gdzie furę widziałem

---------- Post dopisany at 18:41 ---------- Poprzedni post napisany at 18:40 ----------

100 koni przyrostu mocy już robi robote :kox:

Opublikowano

kolor auta powala na kolana :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.