Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi S5 8T Sportback Sepang Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to zależy jak duszę gaz na poprzednim baku :decayed:

Opublikowano
  • Autor
jaki macie max zasieg w A5 ?

360 km

Opublikowano

Mam nadzieje ze pamiętasz o mnie :decayed: 27.09.2014 :whistling:

Opublikowano
  • Autor

Szczerze mówiąc nie :P Nie pamiętałem, ale w kalendarzu mam wpisane, godzina 11 :wink:

Opublikowano
Szczerze mówiąc nie :P Nie pamiętałem, ale w kalendarzu mam wpisane, godzina 11 :wink:

Całe szczęście jeszcze we wrześniu będę dzwonił :decayed:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Nie lubię zwrotów "pierwszy w Polsce" i innych grubiańskich tekstów, ale powoli muszę przedstawić możliwe że pierwszy customowy setup chłodzenia do 3.0 TFSI oparty na rdzeniu od BMW.

10681823_566495026806858_2130323501_n.jp

Oryginalny cooler to 1/3 tego co jest zamontowany. Do tego żeby było śmiesznie to za chłodzenie silnika i kompresora odpowiada ten sam obieg. Daje do myślenia co za piekło tam musi być jak mamy przeszło 400 klaczy i 25'C na dworzu :)

Opublikowano

No kawał Coolera :kox: Tak się mieści bez żadnych większych przeróbek, itp.?

Edytowane przez akjam

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Nie chcę się wypowiadać za moich dobrych kolegów, którzy podjęli się zadania bo ja powiem że weszło od razu, a oni pewnie przez całą noc zużyli roczne zapotrzebowanie Polski na wyraz "k**wa" : ) Ale patrząc to na z boku to miejsca w cholera. Trzeba było tego przełożyć w innej miejsce chłodnice od hmmm drive select? Nie wiem, takie czarne prącie co widać na górze grilla :)


Sportowe kubły :grin::grin:

2014-10-19%2022.54.58-1.jpg

Edytowane przez pocas

Opublikowano

Jak to ten sam obieg ? W sensie ze plyn chlodniczy jest w obiegu wodnego IC ????

Opublikowano
  • Autor

Tak, to ten sam obieg. Chłodzimy wszystko jedną wodą i chłodnicą wielkości dwóch zeszytów A5 :)

Opublikowano

Sorka ja sie nie bawilem tymi silnikami ale dalej nie moge pojac : plyn ze zbiorniczka popierdala przez wymiennik ciepla w ssacym ? Wiec powietrze ma + - ciagle te 90 stopni w dolocie ? CZy dobrze rozumiem? jesli tak to nie jestem inzynierem ale nie wiem czemu to nie jest inaczej zrobione np osobny obieg z pompa w celu utrzymania + - temperatury otoczenia.

Opublikowano
  • Autor

TAK! Dlatego niewierze jak ktoś mówi że ma modzone 3.0TFSI i mu nie spada moc po 2-3 mocniejszych przejazdach. W ciepłe dni miałem ok 80'C już na trzecim biegu.

Opublikowano

Wlasnie lukalem. No nic to jak zrobimy swapa na 3,0 u chlopaczka to jakos musze to przerobic :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Witek widzę kubły RS5 Limited Sport Edition :grin:

Edytowane przez devey

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Kolor jest obłędny :) a fotele chciabłym do mojej B6:D

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Tego się jeszcze nikomu nie udało na świecie :) Więc klękajcie narody przed CompSportem.. Przekroczony limit 200 LC.

IMG_2891.JPG

oraz poprawa wykresu o dodatkowe 20KM i niecałe 40 niuta.

10858446_10203319011402853_5541696099528

Powoli także "zaskórowywuje" samochód. Fotele już są z monitorami (wymagają jeszcze poprawki), tunel także gotowy

10850541_613979692058391_887827126_n.jpg

Opublikowano

O ku... :kox:

Opublikowano

Nice. Customowy kompresor zapewne pozwoli na 500+?

A co do wyniku - Pb100 czy 98?

edit: Zapomniałbym: Twoja moc to nie 460 KM. Pat podaje wyniki w BHP, czyli 466,4 KM :)

Edytowane przez pantuniestau

Opublikowano
  • Autor

Nie mam pojęcia na co pozwoli bo jak na razie nikt takowego nie zrobił. APR miał wypuścić kolejny stage, ale jak na razie mają problemy finansowe i wątpię by coś ruszyli nowego.

Wszystko na paliwie 98. Między 100 a 98 nie ma u mnie żadnej różnicy.

Generalnie poziom rozpracowania 3.0 TFSI jest tak dramatycznie mały że nawet nie chcę mi się dalej o nim gadać :)

Edytowane przez pocas

Opublikowano

świetne obszycie, jeśli to nie tajemnica gdzie tak obszywają?? może być na pw

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.