Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Immobiliser


Barthezz A4B5

Rekomendowane odpowiedzi

Dosyć często miga mi kontrolka immo i nie mogę uruchomić silnika.Zaskakuję czasem za 2, 3 razem a czasem muszę się męczyć nawet kilkanaście minut.Zapasowym kluczykiem to samo.Jak temu zaradzić? Dzwoniłem do mechaników (elektryków) to mówili mi że trzeba skasować lub usunąć immo bo auto ma swoje lata i immo się kończy. Koszt takiej naprawy od 200 zł . Czy to jest konieczne czy da rade inaczej to naprawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/immobilizer-1649/

Spróbuj tego, mi pomogło w 100% a też tak miałem, kontrolka od immo migała i samochód odpalał dopiero za którymś razem, po zabiegu odpala za każdym razem a koszt operacji= 0zł + trochę czasu:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dasz radę, u mnie było tak samo, odpalał ale gasł po sekundzie, tam masz wszystko ładnie opisane co i jak zrobić także bez problemu sobie poradzisz, trochę wiary w siebie!:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/immobilizer-1649/

Spróbuj tego, mi pomogło w 100% a też tak miałem, kontrolka od immo migała i samochód odpalał dopiero za którymś razem, po zabiegu odpala za każdym razem a koszt operacji= 0zł + trochę czasu:wink:

ma ktoś ten działający link? W mojej 1.8 mam ten problem głównie "wiosną" nawet do 30 prób zanim odczyta kluczyk. Zauważyłem też że na akumulatorze pod prostownikiem łapie za każdym razem kluczyk, czy to może być wina słabego akumulatora też?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro pod prostownikiem jest ok to faktycznie może być wina aku. Ile ma lat? Możesz na próbę podmienić aku i zobaczysz co będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie nie wiem ile lat ma akumulator bo kupiłem go z samochodem rok i dwa miesiące temu. Miałem przełożyć z 1.8T ale gaziarze wstawili w tej 1.8 komputer odrazu obok i się nie zmieści. Zobaczę czy jak zacznie znów padać po naładowaniu to problem się powtórzy. Jak tak to w takim razie wymiana aku odrazu.

Zapomniałem dodać że rocznik 1997 bo z tego co kojarzę imo jest w kolumnie kierownicy a nie w liczniku jak po ostatnim lifcie chyba.

Edytowane przez lapa9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie nie wiem ile lat ma akumulator bo kupiłem go z samochodem rok i dwa miesiące temu. Miałem przełożyć z 1.8T ale gaziarze wstawili w tej 1.8 komputer odrazu obok i się nie zmieści. Zobaczę czy jak zacznie znów padać po naładowaniu to problem się powtórzy. Jak tak to w takim razie wymiana aku odrazu.

Zapomniałem dodać że rocznik 1997 bo z tego co kojarzę imo jest w kolumnie kierownicy a nie w liczniku jak po ostatnim lifcie chyba.

witam chciałem się podłąnczyć się pod temat szukam fachowca na dolnymśląsku żeby zlikwidować całkowicie immo jestem z kamiennej góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...