Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Stary zestaw Audio do Nokii 6310


Slay333

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, to mój pierwszy temat. Od roku borykam się z pewnym problemem.

Mianowicie samochód fabrycznie (albo na specjalnie zamówienie) posiada zestaw Audio do telefonu Nokia 6310, co ważne zestaw jest ORYGINALNY (napisy "Audi" na podkładce itd), zakładany w Niemczech, którego chciałbym się pozbyć

Jako, że jest już rok 2013, chciałbym to zmienić, bo trochę to psuje wygląd wnętrza i mnie doprowadza do szału. Myślę ze te 3 zdjęcia dużo pokażą, dodatkowo dam adres do albumu z większą ilością zdjęc.

20131020_175605.jpg

20131020_180136.jpg

20131020_180159.jpg

Najlepiej byłoby wstawić tam jakieś zaślepki, albo coś podobnego, ewentualnie wymienić zestaw na nowszy telefon (sam posiadam galaxy s2, ale zestawy audio są na szybę, podłączane do zapalniczki).

Niestety zupełnie nie wiem jak zabrać się za ten problem. Chciałbym się raczej pozbyć tego zestawu, ale wolę to niż dziury z wystającymi kablami.

Pozdrawiam

Tutaj link do albumu

Audi - Imgur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  1. Fabrycznych zaślepek nie ma. Jeśli chcesz sie pozbyć tych dziur, to raczej tylko wymiana tunelu pozostaje.
  2. Sprawdzałeś, czy masz u siebie w aucie moduł Bluetooth? Jeśli jest, to znaczy, że możesz "sparować" z nim swój Galaxy S2 i będziesz miał zestaw głośnomówiący.

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bluetootha niestety nie ma.

Rozumiem, że sprawdzałeś?

... w ASO też nic nie poradzą?...

W ASO zaproponują ci to, o czym pisałem wyżej w pkt.1, czyli kupno nowego tunelu (za "drobne" 596,18 zł).

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przekręconym zapłonie włącz w telefonie wyszukiwanie urządzeń Bluetooth i jak Ci znajdzie ten z audi to wpisz kod 1234 lub 0000, nie wierze, że nie masz Bluetooth jak miałeś oryginalny uchwyt na telefon :wink:

Niestety chcąc się pozbyć uchwytu na telefon musisz zmienić tunel środkowy. Spróbuj poszukać nakładki na uchwyt do Twojego telefonu- produkuje je CULLMANN :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przepraszam za opóźnienie i ignorancję, ale rzeczywiście jest bluetooth. Sparowałem i dało się odbierać telefony bez problemu:)

W takim razie czy sama nakładka na mój telefon dałaby radę? Szukałem na przykład tutaj AUDI - I (8D0) - Adaptery i Uchwyty do telefonów komurkowych i samochodów VW AUDI MERCEDES BMW OPEL FORD i inne ale znalazłem niestety nakładki do starych telefonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...