Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] Gwizd turbo przy odplaniu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ostatnio zauważylem, że jak odpalam auto slysze gwizd turbiny, ale tylko wtedy gdy silnik jest cieply i nie wiem czy to jest normalne zjawisko ??

Opublikowano

to w koncu masz AFN czy 1Z ?? nazwij porzadnie tamat

Opublikowano
  • Autor

podpisalem pod tematem jak wlaczales to moze nie widziales sory chodzi o 1z

Opublikowano

w swoim starym kondonie ex-B4 TDI 1Z chyba tez tak mialem .. a moze i nie ... nie pamietam ... ;)

ale chyba nie jest to powod do zmartwien ....

Opublikowano

u mnie po wycięciu kata też ładnie słychać delikatny gwizdek

aż milutko :622:

Opublikowano

moze się mylę ale gdzieś na tym forum czytałem że turbina w 1Z nie ma prawa gwizdać bo nie ma zmiennej geometrii łopatek? Co innego w mocniejszych TDI

Ale moge się mylić...

Opublikowano

Masz rację - nie ma prawa gwizdać - nie w 1Z.

a ja dodam że jak gwiżdze to oznacza kłopoty :mikolaj:

Opublikowano
  • Autor

Nawet mnie nie straszcie!!!!!!! ze to oznaka kłopotow :galy:

Opublikowano
Masz rację - nie ma prawa gwizdać - nie w 1Z.

a ja dodam że jak gwiżdze to oznacza kłopoty :mikolaj:

przy odpalaniu :?: :okulary2:

Opublikowano
Masz rację - nie ma prawa gwizdać - nie w 1Z.

a ja dodam że jak gwiżdze to oznacza kłopoty :mikolaj:

przy odpalaniu :?: :okulary2:

Slyszałeś żeby twój czy mój czy inny sprawny 1Z gwizdał z suszary przy odpalaniu ? :P

Opublikowano

moj gwizda ale po ok 2tyś oczywiscie 1z

Opublikowano

A mój AHU nie gwizda i bardzo sie ciesze z tego ciesze.

Opublikowano

moj zimny pracuje na tyle zniechecajaco, ze chocbym zapomnial sie, to i tak nie przeciagne go zimnego :) ale za to cieply tak przyjaznie szumi na wyzszych obrotach, tzn nie jest to gwizd, ale pompowane powietrze troche slychac... :P tak mi sie cos zdaje? :)

Opublikowano

u mnie absolutnie nic gwizda :) ale jak sie rozpedzam na kazdym biegu tak od 2300 i w gore w srodku sie slyszy dzwiek pracujacego turbulum :D i to jest najfajniejsze

Opublikowano
Masz rację - nie ma prawa gwizdać - nie w 1Z.

a ja dodam że jak gwiżdze to oznacza kłopoty :mikolaj:

przy odpalaniu :?: :okulary2:

Slyszałeś żeby twój czy mój czy inny sprawny 1Z gwizdał z suszary przy odpalaniu ? :P

jakos nie zwracałem na to uwagi ..... :diabel2:

a moze to nie turbulum gwizdze przy odpalaniu ... :okulary2:

Opublikowano
Masz rację - nie ma prawa gwizdać - nie w 1Z.

a ja dodam że jak gwiżdze to oznacza kłopoty :mikolaj:

przy odpalaniu :?: :okulary2:

Slyszałeś żeby twój czy mój czy inny sprawny 1Z gwizdał z suszary przy odpalaniu ? :P

jakos nie zwracałem na to uwagi ..... :diabel2:

a moze to nie turbulum gwizdze przy odpalaniu ... :okulary2:

To na co Ty zwracasz uwagę ... na spódniczki ? :diabel2: :diabelek: :P

  • 2 lata później...
Opublikowano

U mnie gwiżdze ok 2000 tyś ale jak odpale po jakims czasie jak jest ciepły silnik jakby coś sie załanczało i zaczyna cicho gwizdać....to chyba normalka :rolleyes:

Opublikowano

niezłego kotleta odgrzebałeś :naughty:

Ostatni post z 30grudnia 2006r :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.