Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nurtujące paytanie


rudi2891-1

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy nurtuje mnie pytanie,czy nasze wspaniałe Audi 4 B6 1.9TDI posiadają jakieś inne osłony pod maską?Chodzi o jakąś osłonę na zbiorniczek wspomagania,płynu do spryskiwaczy i na przewody od klipy???Dokładam zdjęcie z zaznaczonymi miejscami gdzie kolega który posiada Pasata b5fl twierdzi że powinny być jeszcze dwie osłony.Ja mam srebrną osłonę na silnik AVF i czy coś jeszcze powinno być???Jak jest u was???

image01y.jpg

---------- Post dopisany at 19:37 ---------- Poprzedni post napisany at 19:33 ----------

Znalazłem jeszcze takie zdjęcia

3637597679.jpg

3636384038.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodatkowe osłony były montowane w lepszych benzyniakach. Widać to wyraźnie po niektórych wycięciach na rury powietrza. W TDI-kach tego nie montowali. NA forum jest temat jak sobie to dołożyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem za 100 nówkę sztukę i było tego więcej więc jest nieźle

Zapodaj jakiegos linka do tych osłon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie było tych osłon. Dokupywałem w ASO: osłonę zbiorniczka wyrównawczego i spryskiwaczy ok 80zl; osłonę filtra powietrza ok 80zł i osłonę podszybia wraz z nakładką na aku łącznie ok 140zł (nie pamiętam teraz dokładnie). Fajnie to wygląda, a koszt nowych w ASO nie jest wcale aż tak wygórowany:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie było tych osłon. Dokupywałem w ASO: osłonę zbiorniczka wyrównawczego i spryskiwaczy ok 80zl; osłonę filtra powietrza ok 80zł i osłonę podszybia wraz z nakładką na aku łącznie ok 140zł (nie pamiętam teraz dokładnie). Fajnie to wygląda, a koszt nowych w ASO nie jest wcale aż tak wygórowany:wink:

To za podszybie z zaślepka aku zapłaciłeś drogo,bo ja kupiłem w aso za 107 zł w krakowie na zakopiance.

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tej ceny za osłonę podszybia z zaślepką, tak jak napisałem dokładnie nie pamiętam, a nie mam jak teraz sprawdzić.Całkiem możliwe, że cena była niższa:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba jeszcze pamiętać żeby zrobic mocowania dla osłon bo u mnie nie było...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...