Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak wygląda komputer w A4 95rok i jakie ma funkcje?


jordan233

Rekomendowane odpowiedzi

jak wyglada komputer w a4 95 rok? chodzi mi o komputer w liczniku,i jakie ma funkcje??

macie fotki jak to wyglada???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kannu ,jaki ty masz komputer u siebie?

a moze go poprostu nie ma ..... :diabelek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego @kannu może masz tylko wyświetlacz od temperatury zew. lub od automatycznej skrzyni biegów (albo oba :)) Ja mam taki jak pokazał Hugo. W A4-ce z 1995r. też widziałem taki jak ja mam. Funkcje komputera to m.in. FIS (informacje o problemach z samochodem dla kierowcy), informacje o stacji radiowej, temperatura zewnętrzna, średnie spalanie chwilowe i średnie, średnia prędkość, czas jazdy, ogranicznik prędkości i nawet jest informacja dla kierowcy po 2-ch godzinach jazdy, żeby sobie zrobił przerwę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moja pani :) z 1996 ma takie zegreczki z pięknymi pierścieniami, i jest ich OOOO

100_4430.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam takie zegary jak kolega wyrzej i tam jets tylko temperatura zewnetrzna :(

a ten pasek (wyswietlacz) nad temperatura zew, wogole mi nie dziala??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam takie zegary jak kolega wyrzej i tam jets tylko temperatura zewnetrzna

a ten pasek (wyswietlacz) nad temperatura zew, wogole mi nie dziala??

Bo jest bodajże od automatycznej skrzyni biegów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .

Ja posiadam a4 z 95 roku, ze szwajcarii. Mam komputer który pokazuję prędkość średnią, średnie spalanie, chwilowe spalanie czas jazdy i ilosc kilometrów na jakiej można przejechać na tej ilośći bezyny co mam w baku :D . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te zegary co ma alfuta i ja też takie mam to ten pasek powyżej powinien działać??? (powyzej temperatury zewnetrznej) ,mam 2.8 v6 95rok manualna,z tempomatem,jak wyglada manetka zmiany funkcji komputera? jest jakis napis? mowiacy ze jest komputer,jak to sprawdzic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te zegary co ma alfuta i ja też takie mam to ten pasek powyżej powinien działać??? (powyzej temperatury zewnetrznej) ,mam 2.8 v6 95rok manualna,z tempomatem,jak wyglada manetka zmiany funkcji komputera? jest jakis napis? mowiacy ze jest komputer,jak to sprawdzic?

Powinien tam być wyświetlacz od autom. skrzyni biegów,ale ty @jordan233 nie masz automata no więc cię to nie dotyczy... Manetka od kompa jest przy dźwigni od włączania wycieraczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to raczej niamam kompa :( szkoda,

Z tego co wiem, można sobie dokupić nowe zegary i zaadaptować w aucie. Poszukaj na forum. Temat był już chyba poruszany. Do tego musisz dokupić manetkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwus :)

jakos przeoczyłem ze ktos pisze w tym wątku jeszcze . sorki.

Juz odpowiadam : ja na wyswietlaczu mam tylko temperature zewnętrzną, oraz

wyśiwetlone biegi ( mam automat). Rozumiem , że nie ma mozliwości , zebym miał wskazywane średnie spalanie ?

pozdrawiam i zycze powodzneia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam was wszystkich tak patrze i czytam o tych wyswietlaczach

ja mam autko niby model 97 ale mam taki wyswietlacz jak kolega Alfute na obrazku przedstawił zastanawiają mnie te dwa wąskie paski na dole nic mi sie na nich nie wyswietla auto ma klimatronic ale zadnej temp nawet mi nie pokazuje na wyswietlaczach przy zegarach czy to zle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam was wszystkich tak patrze i czytam o tych wyswietlaczach

ja mam autko niby model 97 ale mam taki wyswietlacz jak kolega Alfute na obrazku przedstawił zastanawiają mnie te dwa wąskie paski na dole nic mi sie na nich nie wyswietla auto ma klimatronic ale zadnej temp nawet mi nie pokazuje na wyswietlaczach przy zegarach czy to zle?

Wszystko OK.Nie masz autoamtu i czujnika temp.zewnętrznej to nic nie pokazuje .

P.S

Zapraszam do zapoznania sie z regulaminem forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...