Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Żarówki w halogenach (przeciwmgielnych) - żarówki LED zamiast H11


vergon

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, szukałem szukajką i albo jestem ślepy albo nie ma takiego tematu.

Chciałbym wymienić żarówki w halogenach na LEDy.

Raz, że będzie inna barwa światła a dwa, że mam u siebie Coming Leaving Home i przy okazji nie będę męczył akumulatora w nadchodzącą zimę :wink:

Standardowa żarówka ciągnie 55W a zamienniki LED ~5w.

ŻARÓWKA LED H11 27LED SMD HIGH POWER (3646746919) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Zadziała to P&P czy będzie wywalało błędy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pamiętaj, że stracisz funkcjonalność świateł jako p. mgłowe, te wszystkie ledy nie dają tyle światła co halogeny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MASZ W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI BYĆ WIDOCZNY.

światła przeciwmgłowe dlatego są umieszczone jak najbliżej jezdni żeby wyeliminować efekt "mleka" jaki tworzy światło mijania czy światło drogowe.

światło to świecąc płasko przy ziemi pozwala wcześniej dostrzec przeszkody na drodze..tyle teoria...

dzisiejsze żarówki halogenowe/ksenonowe dają więcej światła niż te, które były w czasach gdy tworzono przepis.

Dlatego masz taką ocenę, i nie tylko ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy czy chce ich jak przeciwmgłowe, ja z pełną świadomością zmieniłem sobie na 4LED jako dzienne, do CLH też wystarczą. ale pierwotne założenie odpada, na szczęście u mnie mgła występuje 2x do roku i ksenon wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mgła zdarza mi się bardzo sporadycznie, więc chyba się na to skuszę.

Możecie mi przypomnieć jak się nazywa ten użytkownik, który robi panele LED do wnętrza? Jak ktoś ma linka do tego tematu pod ręką to będę wdzięczny, bo nie mogę tego namierzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

W razie ewentualnych pytań kontaktujcie się ze mną mailowo [email protected] lub telefonicznie 510 719 221

Moja skrzynka PW na Forum jest zwykle przepełniona i przez to mam utrudnioną możliwość prowadzenia korespondencji.

Opinie na temat produktu znajdziecie na Forum Passata i Golfa

Pozdrawiam, Tomek :smiley:

to ten kolega którego szukasz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może używał taki żarówek canbus?

H11 27 LED CAN BUS PRZECIWMGIELNE AUDI A4 8K5 8ED (3705030113) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Niby w 90% nie trzeba rezystora kupować... ale znając moje szczęście to będę w gronie tych 10%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może używał taki żarówek canbus?

H11 27 LED CAN BUS PRZECIWMGIELNE AUDI A4 8K5 8ED (3705030113) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Niby w 90% nie trzeba rezystora kupować... ale znając moje szczęście to będę w gronie tych 10%.

potrzebny jest rezystor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi panowie jakie polecacie żarówki do halogenow żeby faktycznie dawały dobre światło w czasie mgły i oświetlajak

Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.

---------- Post dopisany at 23:31 ---------- Poprzedni post napisany at 23:31 ----------

I oświetlaly dobrze Dolne części Drogi ;)

Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halogeny szkoda psuć na jakieś tam ledy tylko dla wizerunku. Lepiej wstawić dobre H11 i przynajmiej we mgle się sprawdzą .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam kotleta - znalazłem taki filmik

w którym jedyne co zrozumiałem, to wkładają żarówki Led z Q5 do tej B7, czy mógłby ktoś to zweryfikować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...