Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Mata + skrobaczka do szyb


stawek1

Rekomendowane odpowiedzi

a u mnie w pracy koleś się nie bawi w jakieś skrobaczki, preparaty czy inne specyfiki, wozi ze sobą 5l bankę wody zawiniętą w koc, leje na szybę i zmywa wycieraczkami. podobno działa. osobiście nie widziałem.

już to widzę jak przy -25 na dworze ta woda mu nie zamarza :grin:,

tak na serio pewnie ma coś dolane do tej wody, preparaty do odmrożenia szyb działają nic nie niszczą bo to zazwyczaj na alkoholu jest, niektóre to zalatują perfidnie denaturatem (zimowe płyny sprysków to samo), najlepiej założyć matę na szybę przednią i nie ma żadnego problemu

nei wiem czy ma cos dolane do wody ale szkoda byloby tak marnowac spirytusu :D no nie wiem...niby czysta woda i duzo leje zeby tak jakby ten szron czy lodzik splukac. jak bede mial chwile kiedys to sprubuje moze.

A co do maty to fakt bardzo dobre rozwiazanie. kupilem ostatnio za 10 taka srebrna skladana w harmonijke i jest spoko:D szybko sie rozklada ja na szybie i szybko sklada. POLECAM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ma byc profi to albo sonax - niestety tani nie jest, ale konkurencji nie ma lub do zwyklego plynu dodac tabletki: 303 WINDSHIELD WASHER TABLETS

Spytasz po co?, ciezko to wytlumaczyc, sprobujesz bedziesz wiedzial.

polecasz te tablety? jak tak to zamawiam i przetestuje :) już skorzystałem z kilku Twoich porad także jestem ciekawy co one potrafia :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ma byc profi to albo sonax - niestety tani nie jest, ale konkurencji nie ma lub do zwyklego plynu dodac tabletki: 303 WINDSHIELD WASHER TABLETS

Spytasz po co?, ciezko to wytlumaczyc, sprobujesz bedziesz wiedzial.

polecasz te tablety? jak tak to zamawiam i przetestuje :) już skorzystałem z kilku Twoich porad także jestem ciekawy co one potrafia :naughty:

Czy jakas moja rada okazala sie fejkiem:naughty:

Jak o czyms pisze, to znaczy, ze przetestowalem na sobie i jestem z danego rozwiazania zadowolony, a trzeba Ci wiedziec, ze jestem nadwyraz wymagajacy.

Oczywiscie dopuszczam sytuacje kiedy cos spodoba sie mi, ale nie koniecznie komus.

Tak polecam - dziala.

Z tego forum zrobilem kilkanascie samochodow i wszyscy sa zadowoleni, wypowiadac sie publicznie nie wypowiadaja ale szanuje to.

Z drugiej strony mogliby mnie opluc na forum, ze cos nie tak - tak swojsko po polsku - ale tego nie robia. To tez o czyms swiadczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ma byc profi to albo sonax - niestety tani nie jest, ale konkurencji nie ma lub do zwyklego plynu dodac tabletki: 303 WINDSHIELD WASHER TABLETS

Spytasz po co?, ciezko to wytlumaczyc, sprobujesz bedziesz wiedzial.

polecasz te tablety? jak tak to zamawiam i przetestuje :) już skorzystałem z kilku Twoich porad także jestem ciekawy co one potrafia :naughty:

Czy jakas moja rada okazala sie fejkiem:naughty:

Jak o czyms pisze, to znaczy, ze przetestowalem na sobie i jestem z danego rozwiazania zadowolony, a trzeba Ci wiedziec, ze jestem nadwyraz wymagajacy.

Oczywiscie dopuszczam sytuacje kiedy cos spodoba sie mi, ale nie koniecznie komus.

Tak polecam - dziala.

Z tego forum zrobilem kilkanascie samochodow i wszyscy sa zadowoleni, wypowiadac sie publicznie nie wypowiadaja ale szanuje to.

Z drugiej strony mogliby mnie opluc na forum, ze cos nie tak - tak swojsko po polsku - ale tego nie robia. To tez o czyms swiadczy.

A co tu sie wypowiadać... Wasza "robota" miażdży po obejrzeniu samych zdjęć, a co dopiero na żywo

Do tej pory jak umyję samochód to gęba mi się cieszy :kox:

Także pany słuchajcie go bo wie co mówi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panie Griffe czy uzwal pan, podobnych specyfikow,takich jak ten;

co pan o tym mysli:wink:.wydaje mi sie,ze taka buteleczk jest bardzo wydajna;

61joQJVsuwL._SL1500_.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aurat tego srodka nie, ale Sonaxa czy 303 jak najbardziej - godne polecenia.

Osobiscie na zime uzywam plynu zimowego Sonxa - tani nie jest, ale najlepszy jaki mialem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja płynu z biedronki za 2.99 + skażony alkohol 70% :grin:

A do rozmrażania sam alkohol 70%

Nawet w tym K2 większość to alko:

1. Etanol 64-17-5 200-578-6 603-002-00-5 F R11 <90

2. Propan 74-98-6 200-827-9 601-003-00-5 F+ R12 <30

3. Butan 106-97-8 203-448-7 601-004-00-0 F+ R12 <40

4. Glikol etylenowy 107-21-1 203-473-3 603-027-00-1 Xn R22 <5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aurat tego srodka nie, ale Sonaxa czy 303 jak najbardziej - godne polecenia.

Osobiscie na zime uzywam plynu zimowego Sonxa - tani nie jest, ale najlepszy jaki mialem.

a te tabletki 303,to w zwyklej wodzie rozpuszczasz,to jest ten produkt ze zdjecia:wink:

autopia_2267_80640010

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

demineralizowanej[/quote

wczoraj zamowilem te tabletki,powiedz mi jak wyglada sytuacja zima,nie zamarnie,czy moze zrobic mocniejsza miksture np;z dwoch tabletek:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uzywam,nie maty,a takiego pokrowca(material podobny do tego,co pled samochodowy do przewozenia psow). Pokrowiec okala przednia szybe i przednie boczne (czesc zaklada sie za ramki drzwi,a dodatkowo gumkami i chaczykami naciaga za felgi) jak narazie przy tych lekkich przymrozkach sie sprawdza. Minus taki,ze dlugo sie zaklada,nieco krucej zdejmuje i szron pozostaje na materiale. Jak jestes ciekaw jak to wyglada to jutro wrzuce fotke.

Wysłane z Kambodży za pomocą butelki i drutu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uzywam,nie maty,a takiego pokrowca(material podobny do tego,co pled samochodowy do przewozenia psow). Pokrowiec okala przednia szybe i przednie boczne (czesc zaklada sie za ramki drzwi,a dodatkowo gumkami i chaczykami naciaga za felgi) jak narazie przy tych lekkich przymrozkach sie sprawdza. Minus taki,ze dlugo sie zaklada,nieco krucej zdejmuje i szron pozostaje na materiale. Jak jestes ciekaw jak to wyglada to jutro wrzuce fotke.

Wysłane z Kambodży za pomocą butelki i drutu

Cześć, ja bym był zainteresowany bo właśnie szukam czegoś takiego do b8. Na przednia i 2 przednie boczne szyby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...