Skocz do zawartości
IGNOROWANY

co pod antenę CB żeby nie rysować lakieru ?


xXPiotrekXx19

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taką podkładkę pod antena już fabrycznie ale nie kładłbym tego na goły dach, ta guma jest mięciutka i ma to do siebie że zbiera wszystkie syfy z bagażnika. Przed każdym położeniem trzeba czyścić.

Ja u sibie mam naklejkę przeźroczystą i jest git :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam tą naklejke magnetyczną.i nic sie nie dzieje.juz długo jej uzywam i nie jest na aucie cały czas tylko jest zdejmowana i zakładana.kompetnie nic sie nie dzieje.tyle że zawsze zanim ją nakładam przemyje dach.a przy zdejmowaniu ta naklejke tez potem myje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi właśnie brat mowił ze on ma pod swoją anteną taka gumer oryginalna i nic mu nie rysuje..a ze te naklejki to trochę lipne sa..i teraz mam dylemat co założyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja niedawno posłuchałem kolegów z forum i nakleiłem przezroczystą naklejkę i jak narazie jestem zadowolony nie patrzę teraz czy jest jakich paproch czy coś bo naklejka to ochroni nawet jak narazie deszcze ani myjka ciśnieniowa jej nie przeszkadza nie odchodzi polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że jakiś nowy patent podałeś na przyklejenie tej naklejki wypróbuje go na pewno. a powiedzcie jak ta naklejka znosi zimę nie odchodzi w zimę czy trzyma się cały czas ładnie

poprostu kleję folie zawodowo. wiem że początki bywają ciężkie więc woda ułatwia przyklejanie i dużo ludzi stosuje ten sposób. choć przy tak małej naklejce nie powinno być problemu na sucho :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że jakiś nowy patent podałeś na przyklejenie tej naklejki wypróbuje go na pewno. a powiedzcie jak ta naklejka znosi zimę nie odchodzi w zimę czy trzyma się cały czas ładnie

poprostu kleję folie zawodowo. wiem że początki bywają ciężkie więc woda ułatwia przyklejanie i dużo ludzi stosuje ten sposób. choć przy tak małej naklejce nie powinno być problemu na sucho :wink:

już dałem sobie radę nawet i na sucho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taką wlaśnie gumę z kołnierzykiem która obejmuje podstawę, wyczyściłem miejsce montażu i położyłem na dach, tyle że ja nie ściągam podstawy w ogóle bo mam antenę 150cm więc tylko ją odkręcam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo jak koledzy stosuje naklejkę przeźroczysta i na magnesie mam ta gumę. Za każdym razem też przecieram ta gumę na magnesie i miejsce na dachu, gdzie jest naklejka ręka, żeby zebrać ten największy brud. Myślę, ze nie ma lepszego rozwiązania, a też nie wyrządzi szkód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...