Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] S4 SID 430 KM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

sliczna ...

Brakuje tylko relingow... :decayed:

dobre samochody nie maja relingów ... :naughty:

Opublikowano

dobre samochody nie maja relingów ... :naughty:

Taki "Serdelek Style" :decayed:

Opublikowano

dobre samochody nie maja relingów ... :naughty:

Taki "Serdelek Style" :decayed:

ja tam wole Parówa Style ... :polew:

Opublikowano

no to jak zrobisz jakies pomiary to pochwal sie:) z tego co wiem to pewna Calibra z RZ ma na Ciebie ochote:)

Hehe ta calibra co 12,6 pojechała ? :gwizdanie: Faktycznie niezły zapierdalacz :kox:

Opublikowano

styl mi sie nie podoba :sick3: Ale z racji osiągówi mocy respect :kox::slina:

Nie jestem nabiezaco i zapytam. Do czego Ci ono sluzy :D Bo chyba mi nie powiesz ze wydajnie ograniczasz zapasy ropy jezdzac nim do pracy :D

Opublikowano

Hehehe Sid rozumiem że do założenia małej rejestracji z przodu zkłonił Cię fakt czepiania się panów policjantów że śmigasz bez tablicy :wink4::cool1:

Autko piękne, przód jest kosmos z tym coolerkiem i maską ale oczywiście silnik jest tu najpiękniejszy :):good:

Są jakieś plany na dalszy czas jeżeli chodzi o moc? :cool1:

Opublikowano

Nie jestem zwolennikiem carbonowych elementów, ale motor i tak wszystko przesłania :):decayed:

Pokaż więcej fotek wnętrza.

Opublikowano

dobre samochody nie maja relingów ... :naughty:

Taki "Serdelek Style" :decayed:

ja tam wole Parówa Style ... :polew:

Tez wole to okreslenie.. :naughty:

Opublikowano
  • Autor

nie zrobiłem za wiele wnetrza, brak czasu

mam silnika (filtr stożkowy już nie aktualny)

sidvy6ry8.jpg

sidav9zv9.jpg

a co do spalania to bardzo mało pali, jakieś 30 litrów na miesiac :przebiegly:

nie ma kiedy jezdzic

Opublikowano

Co to się stało że stożek znikł?

Opublikowano

SID widziałem dzisiaj Ciebie i Twoją furke na Rajdzie Rzeszowskim :good: Na zywo wyglada jeszcze lepiej niz na fotkach :kox:

Opublikowano

SID a ile pali takie autko jak twoje ?? :wink4:

Opublikowano

20 L trzeba liczyć spokojnie

Opublikowano

Rakieta, nie samochod ;))

Opublikowano

Auto naprawde robi wrażenie i sam chciałbym swoje kiedyś tak dłubnąć :decayed: Miałem okazje widzieć na żywo jeszcze jak było szykowane w SportMile :) Ciekawy jestem osiągów 0-100, 0-200 i ile na 1/4 wykręci :) Życze bezawaryjnej jazdy i oby służyła jak najlepiej :przebiegly: SiD mam kilka pytań odnośnie przeróbek jeśli można,ale to już na PW sie odezwe :)

Opublikowano

20 L trzeba liczyć spokojnie

SID pisal o spalaniu w trasie na poziomie 10,5 :naughty:

Opublikowano
  • Autor

stożek znikł bo lepiej działało bez niego i też auto z ori puszka zostało wystrojone

na rajdach byłem chwile, zanim dojechałem na nie to policja mnie trzymała za rejestracje :decayed:

auto pali mi 15-18 l bo tak jezdze (mozna zejsc do 11-12, ale to juz nie jazda)

mialem okazje 2 tyg. temu jezdzic RS4 380 KM, rożnica wielka na + dla mojej

dzis wreszczie założyłem duże hamulce (kilka miesiecy mineło jak je kupilem)

Brembo 8-mio tłoczkowe zaciski, tarcza 365x34 mm

narazie docieram klocki wzgl. tarczy ale rożnica miedzy poprzednimi 321 mm Stoptecha jest już wielka

auto z 160-200 km/h potrafi stanać "dęba" !!!

na foto tarcze 365 mm vs 321 mm - zacisk z dorabianym adapterem

dsc00751bl9.jpg

dsc06376cn6.jpg

foto z telefonu - felga 18'' RS4

dsc00755eu1.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.