Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Otwórzcie mi auto - awaria centralnego zamka


bysiek_s_k

Rekomendowane odpowiedzi

a probowales zamknac i otworzyc ,jednoczesnie naciskajac przyciski na pilocie-jesli to nie pomoze,to vag :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem. . .

Nie pomogło.

No to będę uderzał na dział małopolski czy ktoś ma w pobliżu VAGa. Skomplikowany to zabieg na VAGu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Sprawa się odciągnie do poniedziałku, bo szwagier ma kluczyk do drzwi a wraca w poniedziałek to przywiezie.

Korzystając z okazji zapytam o taką małą rzecz, która jest na słupku od strony kierowcy między przednimi a tylnymi drzwiami, kostka o wymiarach 3 x 3 cm i świeci się z niej na czerwono. Co to jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Służy to chyba do wyłączania monitorowania wnętrza przez alarm (gdybyś musiał np. dziecko, albo jakiegoś zwierzaka zostawić w aucie i załączyć alarm).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adas ma racje-jak zostawiasz dziecko,albo jakiegos psa,czy kota,czy co tam,to alarm ci sie nie wlaczy,ja wciskalem to ,jak zostawialem szyber otwarty,bo nawet wpadajacy lisc klonu spowodowal uruchomienie alarmu,oczywiscie czujki w slupkach sa odlaczone,reszta dziala normalnie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha no to znowu zyskałem jakąś wiedzę :)

Czekam teraz na kluczyk i w poniedziałek się bawię dalej :gwizdanie:

Koledzy taki mały OT-wiecie może gdzie jest centralka w Audi A2? Bo tata chcę sobie podpiąć sterownik do centralki i muszę gdzieś znaleźć tę cegłówkę, żeby zobaczyć jaka tam jest wiązka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ostatecznosci wywiercic mała dziurke pod zamkiem i pociagnac za ciegno! tanszy sposob nic tłuc szybe, dziurke zakleic i malowanie punktowe<groszowe sprawy>

zeby otworzyc auto bez kluczyka,nie potrzeba wiercic dziury,to nietyczne... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie tak go głowy przyszło - na pewno kolega ma moduł komfortu, to niech przytrzyma przycisk otwierania dłuzej, niż 3 sek, to mu się powinny otworzyć szybki;D A tak na serio, to trzeba to po prostu naprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...