Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Koszt wymiany tarcz+klocki tył ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:facepalm:
Opublikowano
  • Autor
:facepalm:

Odpowiedz

Opublikowano

zadajesz mi techniczne pytania na które nie zrozumiesz odpowiedzi a pytasz o to jaki wlać płyn hamulcowy

to czegos tutaj nie qumam

Opublikowano

Po roku użytkowania zapewne chodzi o mokry punkt wrzenia:decayed:

Swoją droga skoro fireman82 zadał takie pytanie to coś tam wie lub coś próbuje się dowiedzieć:wink:

Opublikowano
Po roku użytkowania zapewne chodzi o mokry punkt wrzenia:decayed:

Swoją droga skoro fireman82 zadał takie pytanie to coś tam wie lub coś próbuje się dowiedzieć:wink:

taaa znalazł na necie

Opublikowano

Czyli próbuje się dowiedzieć. To źle:co:

Opublikowano

oczywiście że dobrze, ale nie lubie ludzi którzy udaja mądrzejaszych niz są

---------- Post dopisany at 21:49 ---------- Poprzedni post napisany at 21:48 ----------

aaaa dobra niech wleje Blueracinga

Opublikowano
  • Autor
zadajesz mi techniczne pytania na które nie zrozumiesz odpowiedzi a pytasz o to jaki wlać płyn hamulcowy

to czegos tutaj nie qumam

Nowy płyn, który wygrywa ranking płynów hamulcowych 2013r. i ma punkt wrzenia 178 st. C (testowany jako nowy!) i dostaje najwyższe noty.

Ty piszesz, że po roku płyn o który pytam ma punkt wrzenia 185 st. C i to już jest lipa... i czegoś tu nie kumam.

Opublikowano

jaki nowy płyn ? Blue racing ????

Kolego ten płyn jest w sprzedazy ponad 10 lat i ma suchy pkt wrzenia 260 stopni, przy mokrym 185 jest do wymiany

jezeli chcesz juz tak bardzo wiedziec

Opublikowano

Najlepiej zalej DOT 5.1 nie ma co ciągnąc tematu:grin:

Opublikowano

lepiej 5.0 bedzie lepiej hamowac :grin:

Opublikowano
  • Autor
jaki nowy płyn ? Blue racing ????

Kolego ten płyn jest w sprzedazy ponad 10 lat i ma pkt wrzenia 260 stopni, przy 185 jest do wymiany

Nie nie, chodziło mi o nowy płyn podczas testowania, a dokładnie ORGANIKA DOT-4LV, jako świeży zalany ma punkt wrzenia 178 st. C, i wygrał cały ranking płynów 2013r. Dlatego dziwi mnie, że jak piszesz po roku użytkowania ATE BLUE RACING ma 185 st.C i jest do śmieci?????

Opublikowano
jaki nowy płyn ? Blue racing ????

Kolego ten płyn jest w sprzedazy ponad 10 lat i ma pkt wrzenia 260 stopni, przy 185 jest do wymiany

Nie nie, chodziło mi o nowy płyn podczas testowania, a dokładnie ORGANIKA DOT-4LV, jako świeży zalany ma punkt wrzenia 178 st. C, i wygrał cały ranking płynów 2013r. Dlatego dziwi mnie, że jak piszesz po roku użytkowania ATE BLUE RACING ma 185 st.C i jest do śmieci?????

ATE Bremsen -  Original ATE Bremsflüssigkeit

Opublikowano

Dziekuję Panu devastation, proszę żeby już mi nie odpowiadał :facepalm:

czytam, czytam i ręce opadają chciałbym abyś miał 5% wiedzy tej co kolega Devastation. Pytasz to odpowiadają. Skoro wiesz szystko to po co pytasz ?

Opublikowano
  • Autor
Dziekuję Panu devastation, proszę żeby już mi nie odpowiadał :facepalm:

czytam, czytam i ręce opadają chciałbym abyś miał 5% wiedzy tej co kolega Devastation. Pytasz to odpowiadają. Skoro wiesz szystko to po co pytasz ?

Nie ma sensu pytać , szkoda:facepalm:

Opublikowano

Tomek, daj spokój, jak to wszystko czytam to wydaje mi sie że jestem coraz głupszy

Opublikowano
  • Autor
Tomek, daj spokój, jak to wszystko czytam to wydaje mi sie że jestem coraz głupszy

Tez odniosłem takie wrażenie:polew:

Opublikowano
Tomek, daj spokój, jak to wszystko czytam to wydaje mi sie że jestem coraz głupszy

Tez odniosłem takie wrażenie:polew:

posłuchaj Kolegów, zastosuj się do wskazówek :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.