Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Niebieski avant, najlepszy w mieście ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Generalnie dzień jak co dzień i co wieczór coś dłubiemy. Dziś przy furmance zmieniliśmy przednie tylne klocki hamulcowe i końcówki drążka. Wczoraj zostały wspawane końcówki wydechu, przedwczoraj zamontowany tylni zderzak . Na dzień dzisiejszy auto wygląda tak jak na foto do zrobienia dużo ale wiele już zrobione . Po rozmowach z właścicielem smię twierdzić ze został zarażony a ja dopilnuje żeby choroba modzenia go nie opuściła .

Kolejne dłubanie

*progi

*spryski a zaślepki

Resztę modzenia będzie uzupełniał sam właściciel

Aktualne foto

http://s23.postimg.org/ko0ws5wwn/Zdj_cie_0177.jpg

To nie są od Ciebie te fele co na ostrowie miałeś ?:whistling:

Te te :decayed:

a Ty na czym ?

Opublikowano

16" czorno stal :decayed:

Opublikowano
16" czorno stal :decayed:

:slina:

Opublikowano
  • Autor

Oprócz klocków i końcówek drążków wpadła jeszcze dv FORGE na chwile żeby oszacować faktyczny stan mojej ale po kilku kilometrach moge śmiało stwierdzić że stara jest dobra

Zdjcie009_ehsqxpr.jpg

Co do auta i tego jak wygląda po maleńkich modach to :kox: albo mi odbiło albo to najładniejsza b5-tka avant jaką na oczy widziałem. Efekt nawet mnie powalił chodź spodziewałem się że będzie grubo, nigdy nie przypuściłbym że te zderzaki zrobią takie zamieszanie. Auto zaparkowane mam przed chatą i co 10 minut podchodze do okna żeby sobie na nie popatrzeć :kox: Oczywiście dobrą połowe roboty robią hiszpana koła. Troche sie Wam dziwie że jak je ogłaszał nikt się po nie nie odezwał :decayed:

Niedługo lepsze fotki

Zdjcie009_ehsqxwq.jpg

Opublikowano

fajnie wyszło :decayed: jeszcze te progi w piździet i będzie malinowo :wink::thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Nowe foto niebieskiej z pozdrowieniami dla Młodego i Hiszpana

Zdjcie012_erpxqpe.jpg

Obraz-aut_erpxaqn.jpg

Obraz-aut_erpxasa.jpg

Obraz-aut_erpxase.jpg

Opublikowano

Miło popatrzec:kox::jerk:, jak tam wyglada temat z progami ?

Opublikowano

wyglada zacnie, fajnie ja odratowałes. Jeszcze tylko progi :wink:

Opublikowano

tak jak koledzy wspomnieli progi wywal,halogeny w zderzak wrzuć i zaślepki na spryski i auto git

Opublikowano

No musze przyznac Maly ze audiczka stoi za***iście, doprowadziles ja do stanu idedalnego:decayed: zrobiles cos... co Ja od samego poczatku powinieniem zrobic:kox: Naprawde ladnie sie prezetuje:whistling:

Opublikowano

Pchaja mi sie na usta slowa " A nie mowilem":grin::wink: Jest super a mysle ze detalekltore zostaly do zrobienia beda ogarniete w pierwszych wolnych chwilach:kox:

Opublikowano
  • Autor
:jerk: jest jest, jest jest jest, spryski mam, zaślepek brak, progi do malowania wszystko praktycznie czeka na wolne chwile których maławo
Opublikowano

na reala robi robote:)

---------- Post dopisany at 19:01 ---------- Poprzedni post napisany at 19:00 ----------

aa i dzieki za pozdro:wink:

p.s trza by zrobic jakis spocik:P

Opublikowano
  • Autor

Auto dostało program zacny i przedni autorstwa ... Prezentacja polegała na starciu z 3.0 V6 quattro 220 hp sami osądźcie

Opublikowano

zapodaj filmik w dzień :naughty: ile wypluło ?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Około 190 HP teraz :kox: co powiecie na czarny grill

autosanjp_exrannn.jpg

I czy aluski te czy łopaty rs6

Opublikowano

co to masz za progi?, prysnąłbym znaczek na czarno jeszcze:wink:

Opublikowano

zostaw te co masz rsy oklepane.

Opublikowano

Jak tylko zobaczyłem drugie foto z felgami to zaraz na myśl mi przychodził Świr i Hiszpan.Auto:kox:działaj dalej.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.