Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] NOWE WTRYSKI I JESZCZE GORZEJ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

autko mi kopcilo na czarno podczas przyspieszania i spalanie bylo dosc duze 8-9l. Postanowilem zmienic wtryski i dostroic kompa z nadzieja wzrostu mocy i redukcji dymu i spalania.

Zalozylem wtryski od afn, autko jeszcze bardzie kopci na czarno,ale jakby lepiej sie zbiera. Bylem u goscia w celu dostrojenia ale on po wyjeciu sterownika i sprawdzeniu go stwierdzil ze autko ma chipa. Nic nie zmienil. Ja mialem nadzieje ze dostroi mi go tak jak np. kat wtrysku itd.

Co robic??

Niedlugo bede w Warszawie tzn za tydzien, prosze o namiary do jakies firmy ktora mi zrobi vaga,logi i doprowadzi autko do porzadku!!!

dzieks

Opublikowano

Co robic??

zmien tunera ... :wink4:

BTW ... skad teoria ze dymienie to wtryski ... ?

Opublikowano

Polecam

MR Motors

Warszaw UL. MINERALNA 26

tel 0-694-046-807

Opublikowano

Nowe wtryski=wiecej paliwa, o wiekszym cisnieniu... wiadomo ze bedzie wiecej kopcil.... trzeba motorowni wiecej powietrza dolozyc(czyt. podniesc cisnienie doladowania) i bedzie cool.. a moze jest dolot nieszczelny... :)

Opublikowano
  • Autor

dzwonie pod podany nr do rogalottiego ale niestety tylko sekr,czy posiadacie jakis inny,lub inne namiary typu strona internetowa

Opublikowano

Postanowilem zmienic wtryski i dostroic kompa z nadzieja wzrostu mocy i redukcji dymu i spalania.

Nowe wtryski tylko wyolbrzymily prawdziwe problemy :tongue4:

Nowe wtryski=wiecej paliwa,

Jesteś pewny?? :mysli: Bo wydaje mi sie, ze nowe wtryski to optymalizacja poprawnych parametrow wtysku. W tym przypadku doprowadzily do powiekszenia negatywnych objawów właśnie w zwiazku ze swoimi najlepszymi parametrami fabrycznymi.

Opublikowano

Postanowilem zmienic wtryski i dostroic kompa z nadzieja wzrostu mocy i redukcji dymu i spalania.

Nowe wtryski tylko wyolbrzymily prawdziwe problemy :tongue4:

Nowe wtryski=wiecej paliwa,

Jesteś pewny?? :mysli: Bo wydaje mi sie, ze nowe wtryski to optymalizacja poprawnych parametrow wtysku. W tym przypadku doprowadzily do powiekszenia negatywnych objawów właśnie w zwiazku ze swoimi najlepszymi parametrami fabrycznymi.

nowe wtryski to przede wszystkim powrot do poprawnych paramterow wtrykiwanych dawek zarowno w zakresie ilosci jak i jakosci - czyli prawidlowosci rozpylenia ( kierunek i wielkosc strumieni)

Opublikowano

zakładając nowe wtryski to powrót to właściwych parametrów, ale

zakładając mocniejsze wtryski, bedzie dymił i tyle :)

Opublikowano

zakładając nowe wtryski to powrót to właściwych parametrów, ale

zakładając mocniejsze wtryski, bedzie dymił i tyle :)

o wiekszym wydatku :tongue4:

wtedy trzeba sie pobawic mapami i odpowiednio dopasowac sterowanie wtryskami do ich wydajnosci.

Opublikowano

Witam,mialem podobny problem,(AHU) kombinowalem na wszystkie strony i okazalo sie ze moja glowica jest zjechana na maxa a i pierscionkom sie dostalo,autko w tej chwili jest naprawiane.

Moze sprawdz najpierw cisnienie w cylindrach a pozniej sie dalej zastanawiaj.

Opublikowano

kolego a ile dałeś za te wtryski???????????????????????

Opublikowano

ojej czy to reguła ze po wsadzeniu wiekszych wtrysków auto zawsze bedzie kopcić? nie da sie ustawić tego programem?

Opublikowano

ojej czy to reguła ze po wsadzeniu wiekszych wtrysków auto zawsze bedzie kopcić? nie da sie ustawić tego programem?

tak ...

da sie [jesli masz na mysli soft w ECU] ...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.