Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Stuki przy hamowaniu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Od kilu dni mam mały problem a dokładniej mówiąc przy hamowaniu słychać jednokrotne "stuk"

Nie musze jechac szybko, powiedzmy, że zawracam na parkingu... cofam a następnie podjeżdzam do przodu, wciskam hamulec i słychać stuk. Cofnę kawałek a później podjadę do przodu i przy zahamowaniu znów słychac jednokrotne "stuk".

Stukanięcie słychac tylko przy hamowaniu gdy samochód jedzie do przodu i po wcześniejszym cofaniu, jeśli nie cofne i podjadę znów do przodu i zahamuje to wtedy stukniecia nie ma.

Czy jest mozliwe, żeby poluzował sie klocek hamulcowy czy cos w tym stylu?? Na dziurach nic nie stuka wiec wykluczam zawieszenie.

Proszę o podpowiedz panowie co to moze być??

Opublikowano

ja jednak obstawił bym zawieszenia sprawdz dolne banay

Opublikowano
  • Autor

Dopiero w weekend bedę mógł odkręcić koło i zobaczyć.

Ale jakos nie chce mi sie wierzyć, ze w 4 letnim aucie z przebiegiem autostradowym zawias wymiękł. Muszę wszystko przeglądnąć lub podjechać do mechanika.

Opublikowano

Normalka, luz klocka w zacisku to powoduje - nie ma się czym przejmować ...

Opublikowano
Normalka, luz klocka w zacisku to powoduje - nie ma się czym przejmować ...

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:, normalka w B8, był czas przywyknąć

Opublikowano
  • Autor
Normalka, luz klocka w zacisku to powoduje - nie ma się czym przejmować ...

Mam rozumieć, że nie ja jeden ma ten problem??

---------- Post dopisany at 00:44 ---------- Poprzedni post napisany at 00:43 ----------

Normalka, luz klocka w zacisku to powoduje - nie ma się czym przejmować ...

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:, normalka w B8, był czas przywyknąć

Nie rozkminiam tego :decayed:

Opublikowano
Normalka, luz klocka w zacisku to powoduje - nie ma się czym przejmować ...

Mam rozumieć, że nie ja jeden ma ten problem??

---------- Post dopisany at 00:44 ---------- Poprzedni post napisany at 00:43 ----------

tak nie ty jeden - cofając i hamując klocek ruszy ci się w zacisku do góry , i ruszając do przodu i znowu hamując klocek ruszy się do dołu - i masz puk ,puk

Opublikowano

jeśli to klocek, można to na pewno wyeliminować...

a takie stuk, puk, niejednokrotnie jest strasznie irytujące ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.