Skocz do zawartości
IGNOROWANY

coś rozładowuje mi akumulator


kaska549

Rekomendowane odpowiedzi

nie mam pojecia co to moze byc, jak jezdzilam codziennie lub co drugi dzien to bylo ok a teraz auto stalo chyba z 4 dni i po tym czasie ja do odpalania i ani drgnie, nawet centralny mi nie otworzyl - rozladowalo do zera.. sprawdzalam czy czegos nie zostawolam wlaczonego to niby wszystko bylo ok, tylko wlaczone byly lampki te nad lusterkiem na pozycji ze podswietlaly sie przy otwarciu drzwi ale one nie swiecily sie bo zgasly po zamknieciu drzwi i radio bylo na pozycji takiej ze nie bylo wcisniete te pokretlo a radio mam chorus ale nie powinno byc tak ze jak wyciagne kluczyk ze stacyjki to powinien odciac zasilanie? podejrzewam to radio bo ono tak dziwnie brzeczy cichutko nawet jak kluczyk wyjety ze stacyjki, pomozcie bo nie mam pojecia co moglo rozladowac tak akumulator

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naładuj aku.Zdejmij kleme z minusa, czarny bolec miernika do plusa aku, czerwony bolec do zdjętej klemy. Wtedy zobaczysz jaki jest podbór na postoju. Pozamykaj drzwi, żeby się lampka podsyfitki nie świeciła itp. Jak pobór bedzie za duzy, to zacznij od tego, niech ktoś wyjmuje pokolei bezpieczniki a ty obserwuj miernik, czy pobór spada. Tym sposobem powinieneś sie dowiedzieć co rozładowuje Ci aku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naładuj aku.Zdejmij kleme z minusa, czarny bolec miernika do plusa aku, czerwony bolec do zdjętej klemy. I co tak pomierzysz?

---------- Post dopisany at 20:46 ---------- Poprzedni post napisany at 20:44 ----------

Kaska549 : czy tak trudno radio wyjąć jeżeli je podejrzewasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest podejrzenie o rozładowywanie aku a wcześniej było ok? Ja bym obstawiał aku, oddajesz na gwarancji i dają nowy, operacja trwa około 2 tyg. Niestety dwa razy tak miałem. Świeży aku, tydzień jeżdżony a jakby już się kończył - dali nowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to nie jest problem akumulatora to po prostu coś mi go rozładowuje, nie ma możliwości żeby sam się całkiem do zera rozładowal,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...