Skocz do zawartości
IGNOROWANY

jaka żarówka?


Toomek81

Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie.dziś w trakcie kontroli policjant stwierdził że nie mam świateł przeciwmgielnych z tyłu. ok- powiedziałem że powymieniam żarówki i będzie ok. kupiłem 2 żarówki 21 w a tu zonk.żarówka nie wchodzi w klosz. czy tam są jakieś specjalne żarówki czy trzeba coś wycinać przy kloszu żeby okrągła żarówka weszła. u mnie jest coś takiego jak na zdjęciu: (przepraszam za słabą jakość ale słaba komórka)

IMG_20131116_192753.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz tak w jednej lampie,czy w obydwu ?Bo w prawej lampie jest oryginalnie zaslepione,ale wożna to wyciac i bedzie przeciwmgielne w obu lampach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wyciąłem nadmiar tego plastiku lutownicą, w choince/oprawce zbiorczej zobacz czy idzie Ci zarówno + jak i - do tego gniazda, u mnie był minus ale od plusa nie było w oprawce tej blaszki do której jest dociskana spodnia część żarówki (czyli +), nie bawiąc się w dorabianie blaszek dolutowałem kawałek kabelka z oprawki do żarówki.

Teoretycznie powinieneś mieć coś takiego tylko w prawej lampie, wygląda to tak jakby w Twoim aucie ktoś już wymieniał tylną/lewą lampę i kupił ją z anglika gdyż tam jest na odwrót (jak wszystko inne :decayed:).

---------- Post dopisany at 20:47 ---------- Poprzedni post napisany at 20:46 ----------

jak będziesz bardzo chciał to Ci pstryknę jakąś fotkę jak to wygląda w oryginale i jak po przeróbce (akurat mam jedno i drugie :decayed:)

---------- Post dopisany at 20:48 ---------- Poprzedni post napisany at 20:47 ----------

Ale masz włącznik przeciwmgielnych tylnych prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wsadze żarówki w oprawki zbiorcze to świecą po obydwu stronach.jesli chodzi o lampe z anglika to moze być dziwna sprawa bo sam to przyciągnąłem auto ze szwajcarji. no cóż Polacy mają swoje patenty i Szwajcarzy zapewne też. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooo to tylko obetnij nadmiar plastiku lutownicą (najszybciej i najwygodniej a poza tym niczego nie połamiesz), tak żeby otwór był okrągły i żeby standardowa żarówka wlazła i tyle :wink: Szybki drobny mod ale zobaczysz ile radości :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...