Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 ALL] A4 stylizacja s4 a trzeba sie pochwalić poprawione zdjecia :P


kjuba7

Rekomendowane odpowiedzi

8K0 807 110 A 2ZZ To taka sama listwa tylko że teraz masz grafit a S4 jest chrom. Jak będziesz chciał zmienić tą mogę odkupić bo mi brakuje jej w zderzaku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chrom jest kurde a nie inny kolor jakis :D bo myslalem ja obkleic w karbonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W chromie masz grill my mówimy o dokładce zderzaka ten na samum dole pod grillem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem o ktora chodzi a powiedzcie mi jak sie ja zdejmuje ciezko zdjąć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta dokładka jest przykręcana od tyłu w tych miejscach co to dolne cięgno( te 3 pionowe paski miedzy nakładką a grillem) do tego trzyma na zatrzaskach:wink:

Ogólnie bardzo ładne auto koło by się większe przydało do tego pakietu, no i naklejki S-line( chyba dobrze dojrzałem) z kierownicy i z ramki przy sterowaniu MMi out:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no z kierownicy raczej nie sciagne bo dziurka byla w tamtym miejscu i postanowilem nakleic taki znaczek :D koło jak narazie 18 na lato teraz jest zimówka :P spróbuje odkrecic ta dokladke i obkleic ja folia 3m tylko nie wiem w jakim kolorze :D lakier hymm musze sprawdzic i podam :P

---------- Post dopisany 21-11-2013 at 02:06 ---------- Poprzedni post napisany 19-11-2013 at 23:41 ----------

a ze tak jeszcze zapytam bo chcial bym jutro odkrecic ta dokladke do zderzaka musze podnosic auto an podnosniku czy wystarczy jak na czym sie poloze i odkrece te sruby trzeba sciagac oslone czy odkrecic te sruby i powinno zejsc nie ma ktos jakiegos zdjecia jak sie sciaga :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzucili sie handlarze na człowieka! :decayed:

Jak dla mnie git, ale jak już stylizujesz na eSe to koniecznie dwie ruły muszą być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listwy ozdobne obklejone w carbonie juz :P teraz w przyszlym tyg do sprezyn obnizajacych dojda amorki bilstein :D nastepny modd hymm chyba jakies doposazenie w srodku :P

---------- Post dopisany 25-11-2013 at 00:44 ---------- Poprzedni post napisany 24-11-2013 at 00:20 ----------

mam takie pytanie bo zgniotłem delikatnie tylni zderzak a dokladnie to kocnowka zderzaka ktora laczy sie z blenda chodzi mi o to takie wyplukle miejsce twarde na koncu zderzaka czy da to rade jakos wyprostowac bo tam to dosyc twarde jest i myslalem podgrzać te wyplukle miejsce od wewntarz i delikatnie wypychac ewentualnie chcialem sie zapytac czy zderzak s-line z avanta bedzie pasowal do sedana bo ja nie widze roznicy na zdjeciach zeby sie czyms roznil czy tylko sie myle ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rozgrzejesz hot air powinno się wyprostować, tyko trzeba zrobic to umiejętnie.

Zderzak od sedana różni się - klapa jest inna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki fury i modów - osobiście to co mnie razi w oczy ostro to dekory - do takiego pakietu na zewnątrz bardziej pasuje aluminium łuska(to prawdziwe a nie plastik)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki furki i modów! Dopisz do listy, że jeszcze tylne LEDy masz dołożone ;)

Pytanko: Grill S4 masz oryginalny, czy podróba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hymm o ktory plastik ci chodzi bo nie zabardzo zrozumiałem ;D

W B8 dekory "aluminiowe" wychodziły w 2 wersjach - ala aluminium (zwykły plastik - mój kolega ma po miesiącu zczaiłem się ze to plastik) oraz w wersji z "łuskami" - taki ja mam i to jest prawdziwe aluminium

o tak wygladają te prawdziwe Audi A4 8K B8 Dekorleisten ALU Aludekor Zierleisten Dekor IN Wabenoptik | eBay

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ma. Listwy tak jakby drewniane ale teraz mialem dzien wolnego sciaglem wszystkieni obkleilem folia 3m carbon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...