Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wycie i buczenie przy skręcaniu w A4 B6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sprawdź pod samochodem czy nie masz gdzieś wycieków. U mnie maglownica była wporządku, pompa wspomagania na szczęście też, pomogła wymiana płynu na Febi zielony, bo niestety ale też mialem kolor brunatny co ewidentnie kwalifikowało go do wymiany. Teraz jestem wyczulony i napewno częściej będe zwracał uwagę.Tobie też radze bo jednak wymiana płynu w odpowiednim czasie może wydłużyć prace tych elementów, a jego zaniedbanie prowadzić będzie do szybszego zużycia się układu.

Opublikowano

a plyn Ci bulgotal/pienil sie ?

Opublikowano

Zdarzyło się że się lekko zapienił, ale nie bulgotał

Opublikowano

dzieki za odp, pojade dzis na wymiane tego plynu odpowietrze zobaczymy. Pozdrawiam.

---------- Post dopisany at 21:16 ---------- Poprzedni post napisany at 11:01 ----------

nie udalo mi sie dzis wymienic tego plynu :/ a jutro musze jechac w trase (150km), pompa moze ulec uszkodzeniu ?

Opublikowano

Witam,

Potrzebuje fachowej wiedzy, na temat układu kierowniczego w a4 b6 2.0 ALT.

Nigdy wczesniej sie nad tym nie zastanawiałem ale czy normalne jest w Audi ze na prostej drodze przy lekkim sekrecie kierownica samochód nie prostuje tylko cały czas skręca po puszczeniu kierownicy ?

Opisze to może jeszcze raz:

Jadę na prostej, skręcam lekko i puszczam kierownice, kierownica nie odbija na prosto tylko zostaje w tym miejscu jak ja skreciłem. Wydaje mi sie że nie powinno tak być i po lekkim skręceniu i puszczeniu kierownica powinna sie prostować.

Co sądzicie o takim zachowaniu Audi ? Trzeba robić zbieżność ?

Opublikowano

raczej skontrolować wahacze...

Opublikowano

A co dokładnie może być z wahaczami ?

Opublikowano

Zapieczone przeguby/koncowki

Bo pamietaj że w czasie skrętu kierownicą wahacze muszą się obracać, jeśli jest jakiś opór to nie będą miały siły wrócić na swoje, spoczynkowe miejsce.

Również możliwe jest, że sama przekładnia chodzi ciężko,

Można spróbować podnieść cały przód i pokręcić kierownicą oceniając jak pracuje układ...

Opublikowano

Dzięki za podpowiedź. Czyli ten problem nie jest związany ze zbieżnością ?

Będę musiał w takim razie zajrzeć do tych wahaczy.

A czy te zapieczone przeguby/końcówki da się jakoś "odpiec" np. smarując wd40 ?

Opublikowano

Sprawdź wahacze ale zbieżność też warto skontrolować. Nie wiadomo czy coś nie poleciało.

Opublikowano

Oddaj do kogos kto sie zna z zawiecha to nie przelewku

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

witam ..posiadam a4 b7 1.8 t z 2006 roku ..ma 193 tys ori przebiegu ..jezdzilo od nowosci na 18stkach i zaczela wyc własnie pompa ..jest znosnie jak nie dodaje gazu i krece kiera ..ale jak robie to z gazem to wycie sie mega nasila..

jaka pompe polecacie do 1.8 t ?jakas trw albo co innego ? czy tylko i wylacznie z aso?

Opublikowano

Witam,

Pewnie temat stary jak świat ale w istniejących wątkach nie znalazłem podobnego przypadku. Jak w temacie, problem pojawia się tylko przy max skręcie oraz co dla mnie bardzo dziwne - na postoju i oczywiście przy parkowaniu. Jakieś pomysły co może być nie tak?

btw skoro już piszę o usterkach to mam jeszcze telepotanie silnikiem/całą budą na ciepłym silniku - poducha?

Opublikowano

U mnie skrzypi wybity górny wahacz właśnie przy manewrach parkingowych.

Opublikowano

Zastanawiam się czy to nie przypadkiem wina pompy wspomagania - tak przynajmniej mi się wydaje po "nasłuchu" ale nie mam pewności bo wspomaganie jest a płynu nie ubywa. Wahacz na postoju też może się odzywać?

Opublikowano

A u mnie powodem był wybity dolny ,przedni wahacz.

Opublikowano

ja mialem podobnie ale okazalo sie ze winne bylo lozysko oporowe alternatora.bo sie zatarlo i pasek mial co robic i sie slizgal

Opublikowano

Posprawdzaj wizualnie wahacze, jak będzie wybity, od razu to zauważysz :)

Opublikowano
ja mialem podobnie ale okazalo sie ze winne bylo lozysko oporowe alternatora.bo sie zatarlo i pasek mial co robic i sie slizgal

Byćmoże to być właśnie to bo na zimnym silniku sama jego praca jest dosyć głośna i specyficzna jakby pasek delikatnie piszczał. Będę wymieniał olej to zlecę mechanizatorowi przegląd wszystkich potencjalnych usterek o których tutaj piszecie. Póki co dzięki i odezwę się jak odkryję przyczynę denerwujących dźwięków.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.