Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

AWX Schwarzmetalic Avant.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!!

Z dumą pokazuje moją kolejną B6. Motor AWX nalot niecałe 170 tyś KM. Sam go sprowadziłem.

Wyposażenie:

- 6 x Airbag

- ABS

- Pakiet Chrom

- Xenon

- Navi Plus

- Podłokietnik

- Grzane fotele

- Podłokietnik

- Sportowa kiera i gałeczka

- Kolorowy FIS

Plany:

- Tempomat

- Ściema szyb

- Czyszczenie i polerka

- Emblematy i chlapacze

- Ściągnięcie naklejek z drzwi oklejenie klamek zewnętrznych

Poki co zrobione:

-Paski

- Olej i filtry

- Nowe tarcze i klocki przód

- Nowe palniki

Kilka fotek na szybko:

DSC06138.jpg

DSC06145.jpg

DSC06147.jpg

DSC06143.jpg

DSC06149.jpg

Opublikowano

Kolorowi fis, super :decayed:

Opublikowano

Gratki zakupu, oby sie dobrze sprawowala

czym chcesz klamki oklejac?:co::co:

Opublikowano

też się nad tym zastanawiam :decayed: fajna baza do modów :wink: pomaluj dokładki w kolor i od razu będzie inaczej :wink: i daj spokój z chlapaczami, nie masz Q i nie jeździsz w rajdach :whistling:

Opublikowano

Widzę, że parę dni temu sprowadzona... Planów pewnie będzie więcej z czasem. :wink4: Powodzenia i bezawaryjności! :good:

Opublikowano

Fajna sztuka, widze ze furka sprowadzona z moich niemieckich okolic :wink:

Opublikowano
  • Autor

te wgłębienia przy klamkach daje do oklejenia folia bezbarwną nie rysują się, teśc jeździ na postoju i ma całe wnęki drzwi oklejone to fajne jak ktoś ma małe dzieci.

---------- Post dopisany at 18:23 ---------- Poprzedni post napisany at 18:22 ----------

wiesz kupilem w berlinie ale tam na placu oczyswiscie tablice tylko HD takze zakladasz i but jestes z DE wiec wiesz w czym rzecz

Opublikowano
te wgłębienia przy klamkach daje do oklejenia folia bezbarwną nie rysują się, teśc jeździ na postoju i ma całe wnęki drzwi oklejone to fajne jak ktoś ma małe dzieci.

---------- Post dopisany at 18:23 ---------- Poprzedni post napisany at 18:22 ----------

wiesz kupilem w berlinie ale tam na placu oczyswiscie tablice tylko HD takze zakladasz i but jestes z DE wiec wiesz w czym rzecz

U Turasów :whistling:?

Opublikowano

Na moje oko mocno powycieraną masz gałkę od biegów i kiere, ja mam 220 tyś i w ogóle nie mam powycierane :whistling:

Opublikowano
  • Autor

dokladnie u turasow. zuzycie auta rzecz indywidualna, jest jaki jest to pierwsze foty jeszcze nie jest wyszykowana nic jest taka jak przyjechala

Opublikowano
dokladnie u turasow. zuzycie auta rzecz indywidualna, jest jaki jest to pierwsze foty jeszcze nie jest wyszykowana nic jest taka jak przyjechala

A wiesz, że u Turasów tylko handlarze kupują i ludzie, którym szkoda wydać więcej kasy na pewny i zadbany egzemplarz? Takie tam moje drobne przemyślenia po pracy w komisie :wink:

Opublikowano
  • Autor

kto nie byl w DE ten mysli ze sie kupuje w Autohausie kto byl i widzial ten wie jak jest. ja zawsze tak kupuje i jest ok.

Opublikowano

Byłem i widziałem i podziękuję :decayed:

Opublikowano

Ładne autko, kolor w porządku tylko szkoda myć bo zawsze będzie najmniejszy nawet kurz widać:kwasny: Jeśli chodzi o przebieg to faktycznie kierownica i lewarek... hmm pewnie 100kkm trzeba dołożyć:wink:

Opublikowano

Niemiec w rękawiczkach jeździł :naughty:

Opublikowano

Z kolcami:wink:

Poza tym fajna sztuka:naughty:

Opublikowano

Sprowadzic sprowadziles sam, ale sprawdzania to widac zadnego nie bylo w tym przypadku :grin:

Opublikowano
  • Autor

no wiesz ona ma 800000 km takze niezle sie trzyma

Opublikowano

Ja jak bywałem w Berlinie to nie mogłem się ogonic od ciapatych, tak się napalali na moja A4. Po nocy na parkingu miałem z 10 wizytówek za wycieraczką:)

Berlin ma specyficzny rynek używanych aut.

Tak czy owak, fajna ta twoja a4. Super, że masz ksenony i 2 din.

Opublikowano
no wiesz ona ma 800000 km takze niezle sie trzyma

Kierownica i gałka zmiany biegów mówią o okolicach 300K+ :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.