Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AWX Schwarzmetalic Avant.


Kuba A4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

Z dumą pokazuje moją kolejną B6. Motor AWX nalot niecałe 170 tyś KM. Sam go sprowadziłem.

Wyposażenie:

- 6 x Airbag

- ABS

- Pakiet Chrom

- Xenon

- Navi Plus

- Podłokietnik

- Grzane fotele

- Podłokietnik

- Sportowa kiera i gałeczka

- Kolorowy FIS

Plany:

- Tempomat

- Ściema szyb

- Czyszczenie i polerka

- Emblematy i chlapacze

- Ściągnięcie naklejek z drzwi oklejenie klamek zewnętrznych

Poki co zrobione:

-Paski

- Olej i filtry

- Nowe tarcze i klocki przód

- Nowe palniki

Kilka fotek na szybko:

DSC06138.jpg

DSC06145.jpg

DSC06147.jpg

DSC06143.jpg

DSC06149.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też się nad tym zastanawiam :decayed: fajna baza do modów :wink: pomaluj dokładki w kolor i od razu będzie inaczej :wink: i daj spokój z chlapaczami, nie masz Q i nie jeździsz w rajdach :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że parę dni temu sprowadzona... Planów pewnie będzie więcej z czasem. :wink4: Powodzenia i bezawaryjności! :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te wgłębienia przy klamkach daje do oklejenia folia bezbarwną nie rysują się, teśc jeździ na postoju i ma całe wnęki drzwi oklejone to fajne jak ktoś ma małe dzieci.

---------- Post dopisany at 18:23 ---------- Poprzedni post napisany at 18:22 ----------

wiesz kupilem w berlinie ale tam na placu oczyswiscie tablice tylko HD takze zakladasz i but jestes z DE wiec wiesz w czym rzecz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te wgłębienia przy klamkach daje do oklejenia folia bezbarwną nie rysują się, teśc jeździ na postoju i ma całe wnęki drzwi oklejone to fajne jak ktoś ma małe dzieci.

---------- Post dopisany at 18:23 ---------- Poprzedni post napisany at 18:22 ----------

wiesz kupilem w berlinie ale tam na placu oczyswiscie tablice tylko HD takze zakladasz i but jestes z DE wiec wiesz w czym rzecz

U Turasów :whistling:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie u turasow. zuzycie auta rzecz indywidualna, jest jaki jest to pierwsze foty jeszcze nie jest wyszykowana nic jest taka jak przyjechala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie u turasow. zuzycie auta rzecz indywidualna, jest jaki jest to pierwsze foty jeszcze nie jest wyszykowana nic jest taka jak przyjechala

A wiesz, że u Turasów tylko handlarze kupują i ludzie, którym szkoda wydać więcej kasy na pewny i zadbany egzemplarz? Takie tam moje drobne przemyślenia po pracy w komisie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto nie byl w DE ten mysli ze sie kupuje w Autohausie kto byl i widzial ten wie jak jest. ja zawsze tak kupuje i jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne autko, kolor w porządku tylko szkoda myć bo zawsze będzie najmniejszy nawet kurz widać:kwasny: Jeśli chodzi o przebieg to faktycznie kierownica i lewarek... hmm pewnie 100kkm trzeba dołożyć:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak bywałem w Berlinie to nie mogłem się ogonic od ciapatych, tak się napalali na moja A4. Po nocy na parkingu miałem z 10 wizytówek za wycieraczką:)

Berlin ma specyficzny rynek używanych aut.

Tak czy owak, fajna ta twoja a4. Super, że masz ksenony i 2 din.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiesz ona ma 800000 km takze niezle sie trzyma

Kierownica i gałka zmiany biegów mówią o okolicach 300K+ :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...