Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wlepka z serwisu niemieckiego. Jak ją tłumaczyc?


marhiw

Rekomendowane odpowiedzi

A co za różnica jak przy sześciocyfrowej liczbie na końcu będzie 1 czy 9.

Poprzednia moja wypowiedź to takie "gdybanie".:wink:

Ja jedynie w motocyklu dokładniej wpisuję sobie przebiegi.

W posiadanych autach zawsze zaokrąglałem.:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis dzwoniłem do aso to kazał gość z dowodem rejestracyjnym przyjechać to za free mi podadzą historię.

Sprawdzałem też jeszcze stan paska wzrokowo to powiem że są na nim jeszcze wytarte napisy. Juz nie w kolorze tylko pod światło jak się przyjrzeć to mozna z nich jeszcze wszystko przeczytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oryginalne nalepki audi ma tylko aso wiec mozna ufac, lecz ja jestem zdania ze kazdy samochod po kupnie powinien miec wymienione oleje filtry i rozrzad

W Polsce to chyba się najwięcej rozrzadów na swiecie wymienia. Obliczony na 90-120 tys. km, a u nas kazdy nowy nabywca wymienia. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oryginalne nalepki audi ma tylko aso wiec mozna ufac, lecz ja jestem zdania ze kazdy samochod po kupnie powinien miec wymienione oleje filtry i rozrzad

W Polsce to chyba się najwięcej rozrzadów na swiecie wymienia. Obliczony na 90-120 tys. km, a u nas kazdy nowy nabywca wymienia. :grin:

być może, ale nie wynika to nadmiernej troski o rozrząd ale z faktu, że większość z nas kupuje samochody niewiadomego tak na prawdę pochodzenia i raczej w niewiadomym do końca stanie technicznym. Akurat pasek rozrządu okazał się tym elementem, który na wszelki wypadek można wymienić. No i ludzie to robią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojadę do ASO w najbliższym terminie;) Ale wydaje mi się że był zmieniany. Bo na pasku niby są napisy tylko że już nie są białe ale wytarte i pod światło jak się dobrze przyjzeć to można jeszcze wszystko odczytać.Myślę że po 10000 km tak chyba pasek wygląda....

Pozatym napinacz wyglądał na nówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie przy zakupie było ponad 210tys, w książce wbite wymiana rozrządu przy 170tys (sprawdzone też w ASO)

Pasek miał napisy wyraźne - białe

Teraz nie sprawdzałem, mam niecałe 250tys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój też wyglądał na nowy ale akurat jeśli chodzi o rozrząd to wymieniam go w każdym autku którym planuje trochę pojeździć. Bo nigdy nie wiadomo, czy pompa była wymieniana, czy tylko sam pasek z napinaczem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...