Skocz do zawartości
IGNOROWANY

podświetlenie nóg


pajda

Rekomendowane odpowiedzi

nie działa mi podświetlenie przestrzeni nóg całe w każdych drzwiach :facepalm:, lampki na drzwiach świecą ale pod siedzeniem jest ciemność , gdzie szukać przyczyny ? bezpiecznik? który? jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fis pokazuje otwarcie drzwi?

Skoro w drzwiach świecą to FIS też musi pokazywać :)

Podłącz VAG ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie działa mi podświetlenie przestrzeni nóg całe w każdych drzwiach :facepalm:, lampki na drzwiach świecą ale pod siedzeniem jest ciemność , gdzie szukać przyczyny ? bezpiecznik? który? jakieś pomysły?

Rozumiem, że miałeś to oświetlenie przestrzeni nóg( footwell lights) działające wcześniej. Lampki na drzwiach nie mają nic wspólnego z tymi które oświetlają przestrzeń nóg. Ponieważ te w drzwiach zasilane są ze sterowników drzwiowych i działają bez żadnego kodowania ani niczego. Natomiast lampki przestrzeni nóg są zasilane wszystkie z jednego bezpiecznika, a ich włączenie sterowane zamknięciem masy w głównym sterowniku komfortu. Bezpiecznik, który jest odpowiedzialny za to, to bezpiecznik nr 2 (5A).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak pakiet światło mam fabryczny :decayed:

dzięki za podpowiedz jutro sprawdzę bezpiecznik, jak to nic nie da to zobacze co pokaże na kompie

---------- Post dopisany 23-11-2013 at 21:58 ---------- Poprzedni post napisany 22-11-2013 at 20:33 ----------

naprawa udana, bezpiecznik nr 2 był strzelony :decayed:, lampka od strony pasażera robiła zwarcie bo blutka mam za schowkiem, trzeba go bedzie dać w ory miejsce

dzięki bardzo za podpowiedź :thankyou2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odświeżę trochę wątek, ja mam u siebie lampki pod siedzeniami kierowcy i pasarzera, niestety nie świecą, bezpiecznika nie ma wogule w tym miejscu(brak jednej złączki), po otwarciu drzwi świecą się lampki czerwona i biała. Dodam jeszcze że w przestrzeni nóg kierowcy i pasarzera nie mam tych lampek. Jaka może być przyczyna że nie świecą te lampki pod siedzeniami. Na fisie pokazuje że drzwi są otwarte, jak przód i tył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz czy masz elektryke podpieta - kostka pod fotelem bo moze masz wlozone fotele z tymi lampkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odświeżę trochę wątek, ja mam u siebie lampki pod siedzeniami kierowcy i pasarzera, niestety nie świecą, bezpiecznika nie ma wogule w tym miejscu(brak jednej złączki), po otwarciu drzwi świecą się lampki czerwona i biała. Dodam jeszcze że w przestrzeni nóg kierowcy i pasarzera nie mam tych lampek. Jaka może być przyczyna że nie świecą te lampki pod siedzeniami. Na fisie pokazuje że drzwi są otwarte, jak przód i tył.

Może poprzedni właściciel przeszczepil fotele z innego egzemplarza, żeby ukryć przebieg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kostki są podpięte,fotele grzeją, przewody też są, a auto od niemca jest

---------- Post dopisany 07-01-2014 at 21:58 ---------- Poprzedni post napisany 06-01-2014 at 21:27 ----------

dziś jeszcze zerknąłem na przewody, od lampki idzie kostka z dwoma przewodami i wchodzi bezpośrednio w wiązkę, wszystko wygląda na oryginał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odświeżę trochę wątek, ja mam u siebie lampki pod siedzeniami kierowcy i pasarzera, niestety nie świecą, bezpiecznika nie ma wogule w tym miejscu(brak jednej złączki), po otwarciu drzwi świecą się lampki czerwona i biała. Dodam jeszcze że w przestrzeni nóg kierowcy i pasarzera nie mam tych lampek. Jaka może być przyczyna że nie świecą te lampki pod siedzeniami. Na fisie pokazuje że drzwi są otwarte, jak przód i tył.

Może poprzedni właściciel przeszczepil fotele z innego egzemplarza, żeby ukryć przebieg.

wybaczcie za OT ale taka sytuacja pojawia się w co 5 wątku :) - byle drobiazg to oznaka ukrywania defektów w aucie i wszystko świadczy o milionowym przebiegu auta (zero pozytywnych sugestii) :D ja np. walcze od wczoraj z wyciągnięciem anteny dachowej bo sparciała mi uszczelka ale jak zaraz napisze że mocno siedzi to ktoś napisze że pewnie był dzwon i przy wspawywaniu całego dachu coś zostało skrzywione i blacha trzyma rekinka od gps'u :facepalm::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...