Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dodatkowe zegary na słupek boost, cisnienie oleju, temperatura oleju


peres100

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów forumowiczów

Postanowiłem założyć dodatkowe zegary na słupek. Moje pytanie brzmi gdzie zrobić wkrętki do temp. oleju i ciśnienia oleju? ciśnienie doładowania wiem jak podpiąć ale nie wiem jak popodpinać resztę. Mile widziane jakieś foty z miejscem zamontowania tych czujników .

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W podstawie filtra oleju na pewno jest jeszcze jedno miejsce gdzie można wkręcić czujnik. Gwint jest ale dalej jest ono zaślepione.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są dwa miejsca - jedno z zaślepką i w to możesz spokojnie czujnik wkręcić a drugie niestety całkowicie zaslepione. Trzeba by chłodniczke oleju demontowac i nagwintować /ja tak mam/ albo dokupić podstawke pod filtr i tam wsio zamontować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów

Temat dość stary ale muszę zaczerpnąć jeszcze pewnych informacji dotyczących poprowadzenia instalacji z komory silnika do lewego słupka gdzie będą znajdowały się zegary.

słupek już zostawiony u tapicera do przerobienia teraz czas na poprowadzenie przewodów jeśli macie jakąś bibliotekę foto z przebiegu takiej instalacji to bardzo prosił bym o podesłanie.

A więc potrzebne mi są informacje takie jak :

1. którędy przeprowadzić przewody z komory silnika do lewego słupka
2. gdzie najlepiej podpiąć się z oświetleniem od zegarów

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oświetlenie zegarów najlepiej podpiąć pod postojówki a przewód możesz poprowadzić do środka przez puszkę kompa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy można się podpiac z oświetleniem w bezpiecznik 23 od postojowek czy lepiej gdzieś indziej

Zegary już zamontowane

geyt5gse.jpg sk2ve5eu.jpg

Forumowicze podpowiedzcie jak przyciemnić dodatkowe zegary bo w nocy trochę rozpraszają jak świecą na 100% swoich możliwości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnij sie w oswietlenie nawiewu i sciemnianie bedziesz mial razem ze wszystkim, ps ile cie kosztowal slupek u tapicera

A wiesz może gdzie się dokładnie podpiąć z tym oświetleniem od nawiewów??? myślałem ostatnio zeby jakoś się podpiąć pod pokrętło od przyciemnienia licznika wie może ktoś czy jest taka możliwość???

słupek w sumie wyniósł mnie 130zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dają za mocno po gałach te wskaźniki?

dają dla tego zostaną podpięte pod potencjometr od przyciemniania licznika i będzie można je przyciemnić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie się zaopatrzyłeś w cały zestaw?? Nie przeszkadza w jeździe?

cały zestaw kupiłem w sklepie Andar tuning w Kielcach a słupek zrobił mi tapicer. Co do zegarów to indiglo wali strasznie po oczach więc lepiej kupić auto gauge smoke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...