Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1.9 TDI AFN] A4 1996r S-Line 110KM(FOTKI JUZ SĄ)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moja A4 B5 z 96r

Wysposażenie:

Pełna Elektryka ( 4xszyby, lusterka, szyberdach)

Klimatronic

Podgrzewane siedzenia

Telefon (oryginalny Audi) :D

Komputer Pokładowy

2x AirBag

Sportowa (szyta) Kierownica z S8

Radio Audi Delta CC ( BOSE 6 gł i Tuba)

Silnik i Mechanika:

1.9 TDI 110KM

ABS

Oto Fotki: ( A raczej ich linki :mikolaj: )

Sorki ze autko brudne ale w trasie jestem i nie zdazyłem wymyc

http://www.mobiliaforum.yoyo.pl/AudiFoto/Audi1.JPG

http://www.mobiliaforum.yoyo.pl/AudiFoto/Audi2.JPG

http://www.mobiliaforum.yoyo.pl/AudiFoto/Audi3.JPG

http://www.mobiliaforum.yoyo.pl/AudiFoto/Audi4.JPG

http://www.mobiliaforum.yoyo.pl/AudiFoto/Audi5.JPG

http://www.mobiliaforum.yoyo.pl/AudiFoto/Audi6.JPG

http://www.mobiliaforum.yoyo.pl/AudiFoto/Audi7.JPG

http://www.mobiliaforum.yoyo.pl/AudiFoto/Audi8.JPG

Niedługo dam fotki jak auto bedzie czyte i jak nie bedzie tych wszystkich smieci w srodku... :diabel:

Opublikowano

Czekamy na fotki bo z opisu zapowiada sie fajne "cacko" :053:

Opublikowano

właśnie fotki biegusiem :diabelek:

Opublikowano

No to czekamy na foty:)

Opublikowano

dawaj foty ... :diabelek:

Opublikowano

Więc zrobiłeś nam " smaka" i liczymy że autko będzie robiło wrażenie heeh ( jak to audi s-4)

Opublikowano
Pełna Elektryka ( 4xszyby, lusterka, szyberdach)

no na rocznik 1996 wypas

19:17 i fot ni ma :608:

Mamy nadzieje, że warto czekać :582:

Opublikowano

Kolega pewnie zwolennik godzin nocnych ;) A to Avancik czy Sedan?? Ja się przyznam bez bicia, że mam sedana :) Kombi z resztą też ładne...

Opublikowano

noo po opisie widac ze autko na nie zlym wypasie :D No i najwazniejsze WITAM KOLEGE Z LUBINA :D wreszcie ktos z mojego miasta :) to co jakies spoty trzeba organizowac co Ty na to?? :D

Opublikowano

dawaj foty bo juz wieczór, zapowiada sie spoko.:)

Opublikowano
  • Autor

bardzo was pszepraszam ze nie dałem fotek ale poprostu ich nie zrobiłem bo było ciemno a flesz we moim telefonie nie styka za bardzo. Przepraszam jeszcze raz postaram sie dzisiaj dodać fotki...

Opublikowano

Jesteśmy cierpliwi :D , poczekamy...

Opublikowano

a my wciaz czekamy a przede wszystkim ja bo che rozpoznac Twoje A4 :D

Opublikowano

słońce świeci i ... :027:

Opublikowano
słońce świeci i ... :027:

moze za słabo świeci .... :diabelek:

Opublikowano
Podgrzewane siedzenia

to chyba ma skóre jeszcze :?:

V-Max 215Km/h przed chipem
i gdzie Ty masz takie górki żeś tyle poleciał :?: mój po chipie jedzie 200 licznikowe na płaskim :027:

a ogólnie to zapodaj już te foty bo z opisu fajne autko

Opublikowano
Podgrzewane siedzenia

to chyba ma skóre jeszcze :?:

nie musi miec skóry zeby miec grzana doope ..... :diabelek:

Opublikowano

A zdjęć dalej nie ma... ;)

Opublikowano

po czym wnosisz że to s-line :?: :>

Opublikowano
po czym wnosisz że to s-line

eee nooo... miały być zdjęcia najpierw :582:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.