Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1.9 TDI AFN] A4 1996r S-Line 110KM(FOTKI JUZ SĄ)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

pokaz mi audi która telefon originalnie montowany podgrzewane siedzania i system BOSE

[ Dodano: 01-01-2007, 23:32 ]

a po drugie tak pisze w książce serwisowej...

Opublikowano
pokaz mi audi która telefon originalnie montowany podgrzewane siedzania i system BOSE

[ Dodano: 01-01-2007, 23:32 ]

a po drugie tak pisze w książce serwisowej...

pokaż to co jest napisane, bo ja srednio widzę pakiet S-line

Opublikowano
  • Autor

Kurde czlowieku czy ty jestes slepy???

Jest Zdjecie Telefonu...

Widac tez podgrzewanie siedzen (pokrętla)

Jest Też i BOSE....

Napiłes sie czy co??

Opublikowano
Kurde czlowieku czy ty jestes slepy???

Jest Zdjecie Telefonu...

Widac tez podgrzewanie siedzen (pokrętla)

Jest Też i BOSE....

Napiłes sie czy co??

jeszcze jeden taki post i bedzie ostrzeżenie :!:

P.S pokaz ta książkę serwisową bo wynika z tego ze ja mam s-line plus ;)

Opublikowano
Jest Zdjecie Telefonu...

Widac tez podgrzewanie siedzen (pokrętla)

Jest Też i BOSE....

I wedle Ciebie to jest S-Line? :)

Opublikowano

S-line czy nie, nie ma znaczenia. Nie moge przpykać tej wycieraczki po stronie pasażera, co jest zamontowana "do góry nogami".

Opublikowano

ty chyba gościu S-Line nie widziałes kupiłes autko "dobrze" wyposażone i myślisz że pana Boga za nogi złapałeś :D ,a gdzie jakies emblematy S-line :?: ,przestań nas czarować bo czekalśmy na fotki konkretnej bryki a tu ... rozczarowanie, zwykła seria plus pare bajerków, zadzwoń sobie z tego telefonu fabrycznego do Ingolstadt z reklamacją, że w ksiażce rzekomo wpisali Ci S-Line, a tego pakietu jak nie widac tak nie widac i bez głupich tekstów do nowych kolegów bo kiepsko startujesz, no ale pomimo tego wszystkiego masz ładne auto i niech tak zostanie :diabelek: :564:

Opublikowano

Ladne ladne, ale nie s-line :P :one:

Opublikowano

hmm jak dla mnie to normalny avancik ale najlepsze co mi sie w nim podoba : "Sportowa (szyta) Kierownica z S8 " ;)

Opublikowano

Jezeli chodzi o srodek to na dobrym wypasie a z zewnatrz zwykla seria tak jak zeszla z tasmy :) moze kolega z miasta da sie namowic na spota?? :D

Opublikowano
  • Autor

No wiecie tak pisało w ksiązce i ja w to uwierzyłem.... Tez tak mysle ze autko nie jest tam zadne super Extra bo widziałem wiele lepszych na forum.. Mi tam sie podoba... Kupiłem auto na takie jakie mnie stac :|

Opublikowano
No wiecie tak pisało w ksiązce i ja w to uwierzyłem

pomimo, że ton skierowany do mnie był dziwny , to jeszcze raz poproszę:

pokaż co jest w książce

Jestem po prostu ciekaw co oni tam wypisali...

Opublikowano
a jak mam ci ja pokazac...???

zrobic foto?? :one:

Opublikowano
ciekawe czym ;/

oj to przepisz ten tekst... kawałek zacytuj

:diabel:

Opublikowano
Zaraz dam ta ksiazke tylko polece do kumpla zeby mi zeskanował

[ Dodano: 02-01-2007, 14:23 ]

Prosze Bardzo...

http://www.mobiliaforum.yoyo.pl/skanuj.jpg

:galy: pierwszy raz cos takiego widze w B5 ..... a widziałem juz sporo ... :diabelek:

Opublikowano
  • Autor

no widzisz tak jest napisane co ja na to poradze spanky...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.