Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Czarne A4 Avant 1.9TDI S-line RNS-E itp modzimy ;P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
ładne zdjęcia te przy dystrybutorze, jak je zrobiłeś ? :naughty:

kumpel robil ale jak to ci nie powiem bo nie wiem on zajuje sie fotogarfia slubna wiec ma o tym pojecie ;p

Opublikowano
ładne zdjęcia te przy dystrybutorze, jak je zrobiłeś ? :naughty:

"Rybie oko" na moje oko :wink:

Opublikowano
ładne zdjęcia te przy dystrybutorze, jak je zrobiłeś ? :naughty:

ale cos bidna ta stacja:grin:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor
ładne zdjęcia te przy dystrybutorze, jak je zrobiłeś ? :naughty:

"Rybie oko" na moje oko :wink:

dokladnie rybka robione zawsze mecze o to bo podoba mi sie strasznie efekt

---------- Post dopisany at 20:26 ---------- Poprzedni post napisany at 20:21 ----------

ladna pogoda wiec dzialamy

KONSERWACJA

DSC_0147.jpg

DSC_0149.jpg

DSC_0151.jpg

DSC_0152.jpg

DSC_0154.jpg

---------- Post dopisany at 20:27 ---------- Poprzedni post napisany at 20:26 ----------

ładne zdjęcia te przy dystrybutorze, jak je zrobiłeś ? :naughty:

ale cos bidna ta stacja:grin:

hot dogow na niej nie mieli ;p

---------- Post dopisany 17-03-2014 at 15:21 ---------- Poprzedni post napisany 12-03-2014 at 20:27 ----------

żółte mgielne ;p

i na soczewke Osram hyper

DSC_0162.jpg

DSC_0165.jpg

---------- Post dopisany 05-04-2014 at 03:01 ---------- Poprzedni post napisany 17-03-2014 at 15:21 ----------

wkoncu weszla felga na ten sezon od a6 c6 lekki dystans i tak to wyglada ;p

fotki kalkulatorem robione senyjka w ten weekend

DSC_0169.jpg

DSC_0170.jpg

DSC_0171.jpg

DSC_0172.jpg

DSC_0173.jpg

DSC_0174.jpg

DSC_0175.jpg

DSC_0176.jpg

DSC_0177.jpg

DSC_0178.jpg

DSC_0179.jpg

DSC_0180.jpg

DSC_0181.jpg

---------- Post dopisany 03-05-2014 at 09:56 ---------- Poprzedni post napisany 05-04-2014 at 03:01 ----------

polerowanie lamp w weekend majowy do tego glinkowanie korekta lakieru itp wiec cos sie dzieje

---------- Post dopisany 20-05-2014 at 20:51 ---------- Poprzedni post napisany 03-05-2014 at 09:56 ----------

z okazji mega dobrej pogody grill zmienil kolor :-P jutro foto .

Opublikowano
z okazji mega dobrej pogody grill zmienil kolor :-P jutro foto .

no pokaż pokaż coś tam wymodził :wink:

Póki co wszystko na plus :wink:

Opublikowano
  • Autor

tak jak obiecalem wszly fotki...

DSC_0254.jpg

DSC_0257.jpg

DSC_0259.jpg

mile widziane opinie i pomysly dalszych narazie drobnych modow

Opublikowano

Od razu inaczej z czarnym grilem :good: co do kolejnych modów, pomyśl nad Bixami :decayed:

Opublikowano
  • Autor

10374179_10203744055184432_1713736103_n.jpg

---------- Post dopisany at 12:25 ---------- Poprzedni post napisany at 12:17 ----------

10276304_10203744056544466_450765665_n.jpg

Opublikowano

Musowo jakiś spocik musimy ukrecić. Jak co mam gwint na sprzedarz:decayed:

Opublikowano
  • Autor
Musowo jakiś spocik musimy ukrecić. Jak co mam gwint na sprzedarz:decayed:

spocik jak najbardziej...

Opublikowano

Dam znac jak wróce do PL

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

zrobilo sie cieplo to wpadlo podszybie filtr kabinowy weglowy i nabicie klimki ;p

DSC_0262.jpg

cos tam sie ruszylo w b6 ostatnio cisza bo brak czasi

-klocki tarczer ATE

-plyn hamuclowy ATE Cuper blue racing

-logowanie vagiem pokazalo rozrzad do ustawienia majstry zrobilyh na +3 a momentami do +4

-zmienione na 0.0 schodzace do -0,6

-przeplywka nie dzialala wjechala nowa i jak by koni wiecej dostal ;p

- w kolejce jeszcze N75 ;/

Opublikowano

Jak świecą te żarówki Osram Cool Blue Hyper? Ze zdjęć wyglądają jak xenony :kox: Ciekawi mnie tylko, jak w nocy... Mógłbyś fotkę zapodać po zmroku? :wink: Z góry dziękuję :hi: Ja na razie mam Osram Night Breaker - w nocy świecą extra, ale to nadal żółte światło... :kwasny:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Cool blue oceniam b dobrze mam je dobre 6mies i spoko. W nocy ludzie mysla ze xenon . Ale barwa delikatna wiec niebiescy nie marudza. Mialem w b5 night breaker i w nocy bylo znacznie lepiej niz na blue . Ale tak jak piszales to nadal zolty. Jesli nie latasz nocami duzo to polecam cool blue . Fotke podesle

kdwp6waf.jpg

zgehor3k.jpg


http://olx.pl/oferta/audi-a4-avant-1-9tdi-s-line-rns-e-skora-full-zadbane-CID5-ID70k3t.html
Sytuacja zmusila :-(

Edytowane przez deal

Opublikowano

Cool blue oceniam b dobrze mam je dobre 6mies i spoko. W nocy ludzie mysla ze xenon . Ale barwa delikatna wiec niebiescy nie marudza. Mialem w b5 night breaker i w nocy bylo znacznie lepiej niz na blue . Ale tak jak piszales to nadal zolty. Jesli nie latasz nocami duzo to polecam cool blue . Fotke podesle

kdwp6waf.jpg

zgehor3k.jpg

http://olx.pl/oferta/audi-a4-avant-1-9tdi-s-line-rns-e-skora-full-zadbane-CID5-ID70k3t.html

Sytuacja zmusila :-(

Co Ty gadasz? :(

Opublikowano

to wyślij na pożegnanie chociaż zdjęcie do kalendarza :(

Opublikowano
  • Autor

Spoko wysle . Szkoda furki mam nadzieje ze kiedys jeszcze sobie taka kupie. :-(

Opublikowano

szkoda że audiczak idzie pod młotek :facepalm: bo auto zadbane , ale ktoś będzie przynajmniej zadowolony

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.