Skocz do zawartości
IGNOROWANY

vw lupo?, seat arosa? a może coś innego


team111

Rekomendowane odpowiedzi

witam moze ktos z kolegow spotkał sie z takim samochodzikiem jak vw lupo badź seat arosa zastanawiam sie nad takim samochodem dla żony bedzie dojezdzac do pracy 10 km w jedna strone silnik diesla raczej nie barddzo na takie ktrótkie dystanse a moze ktos podda pomysł jakiegos innego samochodu w podobnych pieniadzach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoda fabia, vw polo seat ibiza. wszystko kwestia jakie pieniądze. lupo to wg mnie aż za małe. pomijam kwestie bezpieczeństwa, ale niech przyjdzie zawiezc chociaz kolezanki z pracy gdzies albo Ciebie po imprezie i juz bedzie zonk :P polo z TDI i jest moc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p106 z tyłu belka więc koszty jedynie 1.5d bdb silnik

Arosa lupo jak najbardziej dla żony do śmigania silnik który byś nie wzioł będzie dobry nowsze roczniki mają już 1.4 16v

myślę że 1.7sdi nie było by złym wyborem

auto małe prostę i nie drogie w eksplatacji

ps. Arosa i lupo mają dwa małe lusterka jak w b5 od pasażera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w peugeot z tyłu belka skrętna koszt z 1500 zł a może a3 w silniku 1.6 poszukać z gazem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź Forda Fieste z silnikiem 1.25 i gwarantuje zadowolenie.Siostra 5 lat tłucze z gazem i nic nie robi a 98 rok produkcji.Tobie na dużo młodszy starczy.To jedyny bezawaryjny Ford.

Sony Xperia Tapatalk Pro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żona ma lupo 1.0 już z 6 lat i lata szatan bezawaryjnie :decayed: zero korozji, silnik 1.0 AHT na łańcuszku prosty ale i wytrzymuje swoje :decayed: Mogłem szukać 1.7sdi bo to też bdb wybór. Przez 6lat wymieniłem klocki+tarcze, termostat i uszczelke pod głowicą. Jak będzie zmiana to na polo albo A2 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ibiza SDi, w srodku nawet troche miejsca jest, na upartego 4 osoby da sie jechac, spalanie 4,5 -5 litrów

tanie u użytkowaniu, klocki przód 65 zł:decayed:

co do peugeota, kumpel miał takowego z 1997 roku, poj 1.0. Tez mało palił bo na poziomie 6 litrów

ale jak padła belka to 1300 zł nie jego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą belką tylną to takie same opinie znawców jak przy wielowahaczu w B5. Regenerację robi mnóstwo zakładów, a koszt najczęściej niższy niż podawano wyżej.

Zainteresuj się 106 albo Citroenem Saxo (to bliźniaki) po 1999 roku. Buda ocynk, części śmiesznie tanie, a auto wygodne. Do wyboru masz 1,5d albo 1.0-1,1 (dla oszczednych) i 1,6 118 KM, który robi z tego autka małą rajdówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki Panowie za rady tak jeszcze na marginesie napisze ze mialem kiedys przed audi astre F sedan i troszke żałuje że ja sprzedałem Ok byl samochodzik 1.4 8V 60KM LPG bardzo mile go wspominam sprzedałem za nie duze pieniadze ale wtedy nie był mi potrzebny drugi samochód szkoda mi go było ale po trzech miesiącach stania stwierdiłem ze nie ma sensu żeby stał dalej i poszedł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup nowsza astre F albo G

Osobiscie oolecam vw foxa 1.4tdi ale nie ten przedzial pieniezny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...