Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Odpala i gaśnie


balbolek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam taki problem , mianowicie po postoju np przez noc auto rano nie raczy odpalic. Odpala i od razu gasnie. Gdzie doszukiwać się problemów.

Gdy samochod odpali to jak przytrzymam go na obrotach przez chwile i puszcze pedal gazu to trzyma obroty.

Co moge sprawdzić najpierw.Dodam ze mam wymienione swiece /przewody zaplonowe / czujnik temperatury/ i dalej nie odpala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to skąd możemy wywnioskować co mu jest jak nie podłączysz pod komputer :) Bez VAG-a to może być wszystko. Sprawdź dodatkowo może coś z dawką PB przy rozruchu coś się dzieje lub jeżeli posiadasz LPG to ono może być też winne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób adaptację przepustnicy.Nie zaszkodzi a możliwe że tutaj jest problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób adaptację przepustnicy.Nie zaszkodzi a możliwe że tutaj jest problem.

kolego ja też bym chciał zrobić sam sobie adaptacje z tym że nie wiem jak to zrobić mam vaga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odlaczasz wtyczkę od przepustnicy. Podlaczasz , wsiadasz do auta i przekrecasz kluczyk na zaplon , bez gazu i wylaczone wszystko typu nawiew radio itp. Po okolo 1 min. przekrecasz kluczyk na off tak jak bys gasil auto. Poczym znowu na zaplon i odpalasz.

Wysłane z mojego telewizora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy miałem ze 2 dni temu czy 3 robioną adaptację przepustnicy elektronicznej vagiem i dzisiaj mam wolny czas i przed zimą chciał bym przeczyszcić dla własnego spokoju odpływy i czy jak odłącze aku na jakieś 2 czy 3 godziny to znowu tzeba robić adaptacje czy nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba bede musial sprawdzic czy mi sie paliwo nie cofa . ;/

Jezeli sie cofa , no to pompa siedzi.

Wysłane z mojego telewizora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam immo

---------- Post dopisany 06-01-2014 at 18:59 ---------- Poprzedni post napisany 16-12-2013 at 19:01 ----------

problem dalej nie rozwiązany , wymienione swiece ,przewody zaplonowe , czujnik temp cieczy na ori nowy ,nowy filtr paliwa ,zaworek zwrotny paliwa zamontowany , pompka paliwa sprawna

gdzie dalej szukac problemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauwazylem ze jak cos grzebalem w silniku i zostawilem listwe wtryskową na wierzchu nie dokreconą i rano skrecilem to do kupy to odpalil od strzala. czyli wina jest po stronie ukladu paliwowego. na co to moze wskazywac?

---------- Post dopisany 02-02-2014 at 13:36 ---------- Poprzedni post napisany 09-01-2014 at 22:36 ----------

up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...