Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana uszczelniaczy


SMS

Rekomendowane odpowiedzi

dokladnie tak Piotrku. znalazlem juz to oznaczenie. a ile taka flansza moze kosztowac?

---------- Post dopisany at 21:27 ---------- Poprzedni post napisany at 21:25 ----------

Dhf

---------- Post dopisany at 21:28 ---------- Poprzedni post napisany at 21:27 ----------

na necie nigdzie znalezc nie moge

---------- Post dopisany at 21:30 ---------- Poprzedni post napisany at 21:28 ----------

Czy moze ona kosztowac okolo 900zl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oryginal moze:D

ja bym szukal uzywki w dobrym stanie jesli faktycznie ona jest wyrobiona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz szukam. Jak stwierdzic czy moja jest wyrobiona? czy powodem wycieku nie jest rysa na obudowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej, jakbys zrobil fote,

sprawdzic czy wyrobiona, najlepiej paznokciem przejedz w miejscu gdzie flansza chodzi w simeringu, jesli bedziesz czul dolek to znaczy ze jest wyrobiona

ale jesli rysa jest glboka to jak najbardziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na flanszy jak mialem wyciagnieta nie widzialem i nie czulem zadnych nierownosci. Rysa na obudowie jest taka jakby ktos rysnal czym ostrym. Mysle ze wyciagne flansze,jeszcze raz ja sprawdze i zaloze simering na silikonie, jak nie bedzie wycieku to po sprawie i koszt nieduzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I udalo sie dalem silikon i nie leje olej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze aby sam wałek na flanszy był równy i simering pracujący na jego powierzchni był ok bo na części ruchomej obracającej się, silikonem nie da rady nic zalatac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

walek na flanszy sprawdzilem i jest ok. do tej pory wycieku nie ma. winna byla ta rysa na skrzyni bo nawet uszczelniacz scinalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie to ja się podepnę do tematu. Wymieniłem uszczelnienie wybieraka i skrzynia stanęła jak Batoremu komin, wybierak ani drgnie. Można coś z tym samemu zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego mi po wymianie uszczelniacza wybieraka, ciezko chodzil wybierak bo nie nasmarowalem go przy montazu uszczelniacza ale jak pozniej to zrobilem zaczelo chodzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wogole Ci nie chodzi wybierak czy bardzo ciezko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ani drgnie już miałem go młotkiem potraktować. Jak wyciągałem stary uszczelniacz jeszcze się ruszał a jak już go wytargałem to przestał na amen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lewarkiem zmiany biegow tez prbowales poruszac? a jak zalozyles nowy uszczelniacz, chodzi o to jaka metoda i jak stary wyciagales?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wkręciłem wkręta i z chlebem do siebie, lewarek bez połączenia ze skrzynią rusza się tylko ten bindos w skrzyni zaniemógł i jak skrece do kupy to nie idze ruszyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie bylo tak ze za pierwszym razem musialem w lewarek uderzyc zeby wskoczylo i tak pare razy poruszalem na kazdy bieg a pozniej bylo coraz lepiej, jak to nie pomoze to nie wiem. jedynie moze ktos jutro na forum Ci pomoze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy na spokojnie a z wymianą skrzyni dużo roboty ?

---------- Post dopisany at 09:31 ---------- Poprzedni post napisany at 00:03 ----------

Z samego rana sraczunia i do auta na spokojnie dokładnie tak jak pisałeś

u mnie bylo tak ze za pierwszym razem musialem w lewarek uderzyc zeby wskoczylo i tak pare razy poruszalem na kazdy bieg a pozniej bylo coraz lepiej, jak to nie pomoze to nie wiem. jedynie moze ktos jutro na forum Ci pomoze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...