Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Webasto oryginał Audi czy zewnętrzny system?


worm87

Rekomendowane odpowiedzi

A właśnie, ma ktoś jakieś doświadczenia z EBERSPACHER? Bo jak patrzę to też mają bogatą ofertę i na allegro sporo się tego kręci, ale ceny często widzę nawet wyższe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam ebera i powiem pięknie śmiga gdyby ktoś chciał instrukcje itp to mogę gdzieś zamieścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shit :kwasny: Nie wiedziałem, że jest taki wybór tego. :facepalm:

Myślałem, że będzie łatwiej się zdecydować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby kupić na allegro trzeba wiedzieć bo często piszą stan nie znany albo 100% sprawny a jak przychodzi co do czego to piec jest cyfrowy a nie analogowy więc można się nadziać. Więc bardzo trzeba uważać bo można wtope zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie opisane, trafiłem na to już wcześniej. Szkoda że nie ma więcej charakterystki poszczególnych modeli.

A nie trafiliście gdzieś na porównanie Webasto Thermo Top z Eberspacher?

Z mojego rozeznania wynika, że jeśli chodzi o Webasto to najlepiej pasujący dla mnie model to Thermo Top C (wersja 5kW) lub Thermo Top Evo. Jakieś porównywalne modele firmy Eberspacher?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że do Webssto masz więcej części jak coś padnie, no i diagnostyka zwykłym kablem vag

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam porównania co do konkurencyjnego modelu na poziomie np TTC, ale wydaje mi się, że Webasto można dorwać w lepszej cenie.

Jak mi się udało dowiedzieć do TTC nie potrzeba dodatkowego modułu IPCU, żeby wpiąć się w klimatronik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie trzeba żadnego modułu wiez mi

---------- Post dopisany at 17:13 ---------- Poprzedni post napisany at 17:05 ----------

a co do cen który lepszy to faktycznie webasto ori możliwośc sprawdzania komputerem dostępność części też dobra zależy co padnie a czasami może walnąć taki podzespół co cena zabija a w eberze też części są i można samemu wymienić nawet łatwy dostęp do komory spalania co w webascie tak łatwo się nie zrobi

---------- Post dopisany 02-12-2013 at 08:39 ---------- Poprzedni post napisany 01-12-2013 at 17:13 ----------

tutaj też jest wszystko ładnie opisane

Ogrzewanie postojowe - Instalacja ogrzewania postojowego Webasto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ale każdy sie upiera na ori webasto, tylko nie wiem czemu. Ja mam założone termo top i nie mam żadnego problemu. Sterowane z telefonu nie ograniczają mnie odległości.

hicw.jpg

Cześci do ori są bardzo dorgie , serwis itp.

Koszt webasta Termo top wychodzi ponad 1000zł z sterowaniem takim jakie mam. Fabryczne nie mam takich możliwości poglądu temperatury, napiecia itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie Ty znalazłeś takie ceny? Samo webasto używane w dobrym stanie Thermo Top C to koszt przynajmniej 1300PLN, a sterowanie tel to jeszcze raz taka cena.

---------- Post dopisany at 13:30 ---------- Poprzedni post napisany at 09:32 ----------

Nie wiem ale każdy sie upiera na ori webasto, tylko nie wiem czemu. Ja mam założone termo top i nie mam żadnego problemu. Sterowane z telefonu nie ograniczają mnie odległości.

http://imageshack.us/a/img96/9871/hicw.jpg

Cześci do ori są bardzo dorgie , serwis itp.

Koszt webasta Termo top wychodzi ponad 1000zł z sterowaniem takim jakie mam. Fabryczne nie mam takich możliwości poglądu temperatury, napiecia itp.

To co pokazałeś to też nie jest standardowa obsługa Webasto tylko GSM Control Compact ale jest to ciekawe rozwiążanie i warto się zastanowić nad tym zwłaszcza dlatego że wychodzi sporo taniej niż TC3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

webasto trzeba kupować latem, wtedy ceny są dużo niższe i sporo piecyków zalega na allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...